Ostrava a Olomouc se loučily ve velkém stylu!


uveřejneno: 06.04.2017 | autor: Slonina

Hlášení z klubů po dalších dvou čtvrtfinále zněla naprosto stejně: Vyhrát mohl kdokoliv, kapely byly všechny skvělé! Blahopřejeme dalším dvěma semifinalistům a držíme pěsti v budoucnu "poraženým".

Ani kapely, které nepostoupily zřejmě nebyly rozmrzelé z vystoupení před prázdným sálem, či nezájmu poroty. Porota v obou klubech, kde soutěž pro letošní ročník končí, měl plné ruce práce a i když před koncertem měli někteří z nich své "favority, které už slyšeli dříve, mnohdy svá resumé přehodnotili. Rozhodovalo tentokrát hlavně nasazení a momentální forma a tu měli největší skupiny Dětský pokojíček z Velešína v Olomouci a v Ostravě přerovský Penzistor. Uvidíme, jestli se kapely už příští týden probojují přes semifinálové kolo do Velkého finále a poperou se skutečně o ty hlavní ceny.

Dnes se uvidíme v havířovském Jazz clubu a třineckém klubu Barrocko a tím završíme čtvrtfinálovou část soutěže a budeme znát osmičku nejlepších z celkového počtu 948 přihlášených kapel. Pojďte podpořit vystoupení soutěžících a užít si pořádnou porci muziky bez nutnosti platit vstupné!

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis