Neuvěřitelný tah Slováků pokračuje!


uveřejneno: 10.04.2013 | autor: Slonina

Je to skoro neuvěřitelné, ale české a moravské kapely zatím absolutně nestačí na ty slovenské! Dokládá to včerejší druhé čtvrtfinále, které vyhráli bratislavští Clinic Music!

Už je to skoro klišé, ale opravdu to tak je! Slováci válcují ostravské kluby, porota i návštěvníci jim tleskají a oni postupují dál a dál a my se pomalu připravujeme na fakt, že by mohlo jít ve dvanáctém ročníku o ryze slovenské finále!!! Ale nepředbíhejme, ještě má Morava i Čechy pár želízek v ohni a jedno tam hodilo i Polsko, takže uvidíme. Co říct k druhému čtvrtfinále v klubu Barrák? Že šlo o perfektní koncert a všechny kapely by si zasloužily jít dál. Přesto všechny nakonec předčila bratislavská parta Clinic Music, která jednohlasně pokračuje do semifinále. Na semifinále se m§žete těšit už 18.4. v klubech Garage a Jazz a složení kol bude známé koncem tohoto týdne. Ve čtvrtek se totiž o záchranu důstojnosti české a moravské muziky budou snažit domácí zástupci. Fanoušci, přijďte je podpořit!!!

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis