Nejlepší kapely z Líhně už 17.6. v Havířově!!!


uveřejneno: 06.06.2017 | autor: Slonina

Chcete slyšet ty nejlepší kapely ze soutěže Líheň a mnohé další??? Máte rádi adrenalinové soutěže??? Pak zamiřte 17.6. do Havířova na Wayfarer fest a Útěk v řetězech!

Právě spojení těchto dvou akcí bude určitě zajímavým pro fanoušky kapel ze soutěže Líheň!!! V rámci prvně jmenované totoiž uvidíte (pod hlavičkou generálního partnera posledního ročníku Líhně - e-shopu Wayfarer) spoustu hudebních skupin, v rámci druhé (www.utekvretezech.com) pak adrenalinový vězeňský desetiboj, který budou s policejními pouty na rukou plnit sportovní dvojice. Dojde i na atraktivní doprovodný program ve vojenském stylu a to vše na jednom místě!!!

A koho z Líhně tedy uvidíte??? Zejména vítěze posledních dvou ročníků - letošní vítěze Šoulet z Prahy a loňské vítěze - polskou partu BLANT. Trojici zástupců pak doplní ještě stříbrný Ptakustik z předloňského ročníku. Hudby ale bude mnohem více a vše o hudební stránce Wayfarer festu najdete na FB.

Zbývají poslední důležité informace - termín konání: 17.6.2017 od 13.00 hod. do setmění, místo konání: bulvár Selská-Nábřeží (mezi restauracemi PHM a Nelli), vstupné: 0,- Kč!!! Děkujeme všem partnerům za podporu - zejména módnímu e-shopu Wayfarer, Magistrátu města Havířov, Nadaci OKD a společnosti ArcelorMittal Ostrava.

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis