Nejlepší kapela se objeví i na Masters of Rock!


uveřejneno: 07.03.2017 | autor: Happy

Až na slovutný festival Masters of Rock se letos podívá jeden z finalistů největší středoevropské soutěže amatérských hudebníků Wayfarer. Líheň 2017.

Hraje se však o mnohem více atraktivních vystoupení. A o postup do Velkého finále budou opět bojovat hudebníci už zítra!

Jak již víte, do soutěže se letos přihlásilo neuvěřitelných 948 hudebních skupin a první tři základní kola máme za sebou. Porota už nyní jen dobírá poslední kapely do posledních kol a brzy budeme znát výsledných 72 skupin, které se letos v soutěži utkají. Ostatním kapelám nezbyde než poděkovat za účast a snahu, nicméně šanci dostanou jedině až příští rok. Zatím ale netřeba zoufat, ještě je pár míst volných a produkce právě kontaktuje další kapely na poslední volná místa. Nicméně pro hudebníky, kteří se účastní, není důležitá jen výhra atraktivních cen, včetně dovolené pro celou kapelu v italském letovisku Gargano, ale zejména místa, kam se budou moci podívat na koncertní pódia. A i tady už máme jasněji…

I letos se nám podařilo dohodnout se na prostoru pro naše nejlepší kapely s řadou festivalů a samozřejmě plánujeme i tradiční celoroční spolupráci s finalisty na akcích, které jako agentura pořádáme pro naše klienty. Z těch zásadních vystoupení na známých akcích ale můžeme definitivně slíbit například jmenovaný Masters of Rock, Slezskoostravský Rockfest, ostravský Festival v ulicích (zde se vítěz utká s vítězi obdobných soutěží o místo na Colours of Ostrava), největší pivní akci v regionu Radegast den, či malebný a netradiční 3artfestival. Letos jsme navíc připravili možnost soutěžit nejen pro hudebníky, ale i jejich fanoušky a fanoušky hudby vůbec. Na našem FB profilu a webu soutěže najdou fanoušci možnost soutěžit o atraktivní ceny partnerů a rovněž jsme pro ně připravili soutěž PRIMrock přímo v klubech. Zde tipují vítěze každého koncertu a jeden ze správně tipujících si z večera odnáší nejen hudební zážitek, ale i dárek z produkce Prim Steel. Všechny koncerty jsou bez vstupného, tak se snad uvidíme už zítra!!! 

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis