Na finále vyhrávali majitelé Radegast pasů rockera!


uveřejneno: 29.04.2014 | autor: Slonina

Novinkou letošního ročníku soutěže bylo zavedení Radegast pasů rockera. Jejich držitelé sbírali razítka za účast na jednotlivých kolech a hráli o pivo na rok zdarma, či vstupenky na Masters of Rock!

K losování Radegast pasů rockera jsme se na Velkém finále dostali těsně před vystoupením jednoho z Patronů soutěže - kapely Buty - a udělali jsme radost hned třem výhercům! Od počátku bylo avizováno, že ze všech, kdo se zúčastní alespoň pěti kol a přijdou na Velké finále vylosujeme piva Radegast na rok zdarma. Dále byly slíbeny dvě vstupenky na festival Masters of Rock tomu, kdo se zúčastní největšího počtu kol. Jako Bonus pořadatelé z Viking agency přidali ještě jednu cenu - ve spolupráci s hlavním mediálním partnerem soutěže Deníkem - celoroční celotýdenní předplatné tohoto média. Losování pak ovládly až nečekané emoce, které jsou patrné z fotografií ve Fotogalerii (velké objetí výherce s ředitelem soutěže). Pivo na rok zdarma vyhrál Tomáš Žatek a opravdu jej to dostalo... Z celoročního předplatného Deníku se raduje Jindřich Čapek a obrovskou radost ze dvou vstupenek na letošní Masters of Rock má Kateřina Klajmonová, která se v letošním roce zúčastnila devíti soutěžních kol!!! Věříme, že s námi a správně hořkým pivem Radegast budete soutěžit i v dalších letech!

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis