Makáme na přípravách a chystáme novinky!


uveřejneno: 31.08.2022 | autor: Happy

Mimo práce na obnově webových stránek a komunikace s partnery, samozřejmě pracujeme i na spoustě novinek a vychytávek pro tento ročník.

Jednou z novinek, kterou už můžeme slíbit, je spolupráce se společností Crystal production, díky které letos konečně vydáme vámi už loni poptávané LIMITED EDITION TRIKO! Bude mapovat dvacetiletou historii soutěže a najdete na něm vítěze všech ročníků a jistě se jím budete, jako správní fanoušci, pyšnit na leckteré rockové akci! Cena bude symbolická a samozřejmě vám dáme možnost tričko vyhrát i v rámci letošních Soutěží pro fans! Ano! Soutěže na netu, FB i v klubech pro fanoušky budou pokračovat i letos. Další jistotou je fakt, že letos soutěž proběhne výhradně na Ostravsku – a sice v domácím Havířově, tradičně v Karviné a také v Ostravě – v novém partnerském klubu, který prozradíme již záhy! Jistě potěšíme ty, kteří na Líheň kdysi rádi mířili na proslulou Stodolní ulici! Těšte se! My se těšíme!!!

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis