Best of Líheň v Havířově v sobotu 19.10.!!!


uveřejneno: 25.09.2019 | autor: Happy

Poslední hudební festival v Havířově bude kompletně postaven na kapelách z Líhně! Jako spolupořadatelé akce "Útěk v řetězech" se na vás těšíme od devíti ráno v sobotu 19.10. na náměstí Republiky!!!

Kdože vystoupí a proč podtitul Best of Líheň? Protože jsme vybrali jak ty nejúspěšnější kapely z posledních ročníků Líhně, tak ty, které sice zaujaly, ale bohužel se až do finále nedostaly! A jelikož je v posledních letech Líheň vysloveně mezinárodní a úspěchy zde slaví spousta polských kapel – nebude nouze ani o zahraniční hosty!

Těšit se tak můžete ZDARMA bez nutnosti platit vstupné v rámci Útěku v řetězech hned na šestici hudebních skupin – rovnoměrně rozdělených na českou a polskou stranu! Za naše severní sousedy se představí vítěz 15tého ročníku Líhně – skupina BLANT z Rzeszówa s novou zpěvačkou, letošní ročník pak zastoupí hned dva finalisté – Inclusion z Krakówa (3. místo) a The October Laeves z Rybnika (4. místo). Jsme rádi, že vám je můžeme připomenout a ještě jednou si s nimi užít porci skvělé muziky! Českou stranu Líhně zastoupí letošní čtvrtfinalista – skupina KÁMO z Bílovce - a velmi nadějná mladá parta Coincidence z Ostravy, která v historicky prvním kole soutěže v Polsku zdatně dlouho držela prapor s českými barvami, byť se nakonec těsně do dalších bojů nedostala… Třetici českých kapel pak doplní domácí parta O.P.E.R.A. z Havířova složená z mladých nadějných hudebních tváří. Hudbou tedy bude znít náměstí Republiky od rána až do večera – podrobný program najdete na stránkách www.utekvretezech.com!!!

Mimoto bude po celý den probíhat na náměstí hromada doprovodných aktivit, prezentací partnerů a samozřejmě i adrenalinový Útěk, jehož vyhlášení vítězů završí tento nabitý podzimní den!

Doufáme, že se těšíte a dorazíte za námi!!! Bude to super!!!

 

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis