Kapely z Líhně na velkých festech!


uveřejneno: 03.07.2017 | autor: Slonina

Mnoho kapel můžete přes léto vidět na velkých a slovutných festivalech, ať už na tom má Líheň svůj podíl, či nikoliv. V sobotu jste fandili vítězi letošního ročníku na Festivalu v ulicích v Ostravě!

Právě pražský Šoulet jako vítěz Líhně nastoupil v sobotu odpoledne v "soutěži soutěží" Jump into Colours proti třem protivníkům z obdobných soutěží kapel v boji o možnost vystoupit na letošních Colours of Ostrava. Vystoupení se kapele povedlo a řada diváků měl o vítězi jasno. Odborná porota poté dlouho rokovala, koho do Colours vyslat a nakonec se dokonce shodla na těsném vítězství skupiny Dirty old dogs před našimi zástupci. Nicméně bylo to rozhodnutí natolik těsné, že ještě na místě doustali Šouleti nabídku zaskočit na Colours za jinou kapelu, což však bohužel museli s díky odmítnout, protože v tomtéž termínu již hraní v Německu. Kapitola Šoulětů v Ostravě (včetně Colours) se však rozhodně neuzavírá a produkce festivalu s kapelou dále jedná ohledně účasti třeba hned na dalším ročníku... Koho dalšího ještě brzy z Líhně uvidíte?

Hned zítra - tedy v úterý - jednu z úspěšných letošních kapel Líhně - Four in Van z Vysokého Mýta - na dalším slovutném festivalu Rock for people a to v čase 17.10 - 17.50 hod. na Muzikus stage. Na stejném místě pak můžete vidět i vítěze Líhně z roku 2014 - skvělé Slepé Křováky z Frýdku-Místku - ti nastoupí na pódium ve čtvrtek v 15.00 hod.! Pokud sledujete Líheň i v předchozích letech, pak vás určitě zaujala i havířovská skupina Ajdontker, která letos rovněž vystoupí na Rock for people a to na REC stage ve čtvrtek 6.7. od osmé hodiny večerní...

A ani to není konec s účinkováním kapel z letošní Líhně! Na festivalu Masters of Rock se v neděli 16.7. ve Vizovicích představí bronzový medailista tohoto ročníku - polská Folya!!! Dostala tu čest uzavírat festivalový program hodinu před půlnocí na Rock face stage... Je toho hodně - podporujte kapely z Líhně!!!

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis