Je to tady! Počet přihlášených se blíží k 900!


uveřejneno: 26.01.2017 | autor: Slonina

Děkujeme za obrovský zájem kapel - před několika málo dny jsme překročili loňských 465 přihlášených a nyní už jich máme přes 850! Dnes se navíc přes Bandzone.cz přihlásila kapela s číslovkou 800!

Skupina Pow z Přerova se stala osmistou kapelou přihlášenou přes systém na Bandzone.cz - blahopřejeme k prvnímu malému úspěchu... :-) Nicméně přes server soutěže se stále hlásí zejména zahraniční skupiny a i jejich počet denně narůstá, takže jsme moc zvědavi, na jaké číslovce se nakonec počet přihlášených zastaví. Nicméně se blížíme dvojnásobku loňského čísla, což je obrovský úspěch!!!

Porota v této chvíli již poctivě postupně naslouchá nahrávkám a vybírá z nich první soutěžící do základních kol. Bude jich celkem 72 a soutěžit se bude tradičně ve čtyřech klubech na Moravě - které to budou, to odtajníme již brzy... V této chvíli navíc pracujeme na zajištění atraktivních cen pro ty nejlepší kapely a odtajnit určitě můžeme, že stejně jako v roce 2016 máme připraveny tzv. bandbuildingové aktivity pro kapely.

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis