Hudbou provoněné Vánoce a PF2015!


uveřejneno: 19.12.2014 | autor: Slonina

Pořadatelé soutěže Radegast Líheň přejí všem milovníkům dobré muziky velmi pohodové svátky vánoční a spoustu skvělých hudebních překvapení v roce 2015!

Přesto pro pořadatele svátky nebudou jen časem lenošení, ale rovněž příprav dalšího ročníku soutěže, která se naplno koncertně rozběhne v druhé polovině února 2015. Potvrzeny jsou již přesné termíny tří klubů a ladí se detaily klubu čtvrtého a rovněž probíhají další jednání s novými partnery, aby soutěž byla opět o kus lepší než její třináctý ročník. Přihlášeny jsou již desítky kapel a další se hlásí každým dnem, takže v prvním kole bude mít porota do základních kol opravdu z čeho vybírat. Přesto doporučujeme kapelám, aby využily volných dní a pokud se chtějí soutěže účastnit, učinily tak do konce roku 2014. Poslední termín přihlášení se sice nemění a zůstává jím 31.1.2015, ale i v tomto případ platí, že kdo dříve příjde - ten hraje. První výběr do základních kol proběhne už na začátku ledna a druhý pak po finální uzávěrce začátkem měsíce února. Všechny vybrané kapely pak budou informovány a kontaktovány produkcí ohledně termínu a místa vystoupení. Máme se i ve čtrnáctém ročníku nač těšit, generální partner soutěže - pivovar Radegast - připravil spoustu cen pro soutěžící a také návštěvníky a fanoušky soutěže. Těšíme se spolu s vámi na Radegast Líheň 2015!

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis