Festival v ulicích i Masters of rock s Radegast Líhní!


uveřejneno: 12.07.2016 | autor: Slonina

Pokud sledujete vývoj nejlepších kapel letošního ročníku, jistě vám neušla možnost, vidět je na řadě akcí právě díky úspěchu v naší soutěži. A zdařile účinkují i soutěžící minulých ročníků.

Milovníci muziky letošní stříbrné party NEEASI z Vysokého Mýta si už užili jejich koncert na Slezskoostravském Rockfestu, nicméně hned vzápětí dostali další nečekanou šanci na Festivalu v ulicích. 

Na právě skončeném Festivalu v ulicích v Ostravě (menším bratříčkovi Colours of Ostrava) se totiž představili hned dva zástupci Radegast Líhně. Loňský stříbrný Ptakustik se poprvé prezentoval nejen jako jednotlivec, ale poprvé představil na stage Hitrádia Orion i svou novou a skvěle šlapající kapelu. A ohlasy byly značné!

O postup na Colours of Ostrava se pak měl poprat letošní vítěz - skupina BLANT z Polska - v "soutěži soutěží" Jump into Colours. Na Festivalu v ulicích se mělo představit šest vítězů šesti velkých českých soutěží a vítěz tohoto superklání vystoupit na Colours. Nicméně zpěvačka Luiza právě v tento den skládala závěrečné zkoušky ve škole a tak za vítěze skvěle zaskočil druhý v pořadí letošního ročníku - NEEASI z Vysokého Mýta. Rozhodně pobavil návštěvníky a oslovil i porotu, nicméně na vítězství to nestačilo a tak na Colours letos Radegast Líheň 2016 bohužel zástupce mít nebude. Ale netřeba věšet hlavu. Kapely mají před sebou řadu dalších vystoupení, kde je můžete vidět a slyšet.

Polský BLANT se představí už za několik dní na Masters of Rock a stejně pak v září na tradičním Radegast dnu v Nošovicích.

Sledujte stránky kapel a podpořte hudební naděje!!! 

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis