Dvacátý ročník vrací Líheň do Ostravy!


uveřejneno: 31.08.2021 | autor: Slonina

Také ostravští fanoušci soutěže, kteří v minulosti chodili na Líheň například do klubů Templ, U krokodýlího ocasu, Garage, či U6, se mohou letos opět po letech těšit na Líheň přímo v Ostravě!

Pořadatelé reagovali na jejich prosby a domluvili spolupráci s nově vzniklým nádherným klubovým prostorem v porubském Domě kultury Poklad https://dkpoklad.cz/ a právě tam se odehraje první kolo už v pátek 10. září po osmé večerní. Všichni fanoušci jsou zváni – vstupné je zdarma a dojde tradičně i na nějaké ty soutěže pro fanoušky na místě! Bohužel musíme oznámit i smutnější informaci – letošní ročník soutěže se z organizačních důvodů (jak jinak než koronavirus komplikující cestování zahraničních kapel do Polska a polských k nám… ☹) nebude konat v polském klubu Garage Pub v Krakově. Věříme, že jsme do dalších let v DK Poklad našli útočiště, že sem za námi zamíříte a že se vrátíme i do polských klubů. Sledujte dění – zajímavé informace se odteď budou jen hrnout!!! ????

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis