Dnes i příští týden jedna změna!


uveřejneno: 17.03.2016 | autor: Slonina

Jak už bylo kdysi řečeno: "Neštěstí nechodí jen po horách, ale i po muzikantech..." A tak se občas stává, že musíme řešit náhradu za původně vybrané kapely v základních kolech. Nejinak tomu bude dnes.

Někteří z vás si toho jistě všimli již dříve, že v sekci Program došlo během tohoto týdne ke změně ve složení jednoho soutěžního kola. Bohužel dnes večer v klubu Barrocko v Třinci nenastoupí kapela Ends At Last z Třeboně, která musela své vystoupení zrušit z pracovních důvodů. Místo ní se nám podařilo domluvit vystoupení jednoho z náhradníků - jihlavské skupiny Sotury! Kolo tak bude kompletní a my se na vás dnes večer těšíme v tomto, nebo kterémkoliv z dalších spolupořádajících klubů. 

Ale abychom se vrátili k těm nepříjemným nemocem, máme pro vás další zprávu o střídání soutěžících. Bohužel v posledním základním kole příští týden neuvidíme loňského finalistu - partu De ImperfAction složenou z muzikantů z celého světa... Zdravotní problémy basáka se prohloubily a tak je jejich vystoupení nemožné. Ale alespoň to víme dopředu a již jsme oslovili náhradníka, kterého zveřejníme hned, jakmile nám své vystoupení potvrdí.

Bavte se skvěle už dnes večer!!!

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis