Děkujeme za solidaritu kapel!!!


uveřejneno: 06.03.2014 | autor: Slonina

Obrovská vlna podpory soutěže se vyvalila z řad přihlášených kapel ve chvíli, kdy se na našem face profilu objevila informace, že se jedna z nich nemůže dostavit. Náhradníky ale máme! Děkujeme!

Dnešní večerní kolo v havířovském Jazz clubu tak rozhodně i přes nepřízeň osudu neztratí glanc. Už dříve jsme museli nahradit jednu z přihlášených kapel a na její místo nastoupila s velkým nadšením parta L.D.G.C. z Opavy. Její členové si dokonce vzali dovolenou, jen aby své vystoupení v soutěži stihli. To jsme ale netušili, že se ze zdravotních důvodů omluví den před vystoupením i druhá kapela v pořadí - hraničtí Grace. A muzikanti opět skvěle zareagovali. Přes pracovní vytížení (jeden z hudebníků hned po koncertě zamíří na noční směnu) doplní trojlístek grindoví havířovští Basic-Torture-Process. Děkujeme za takovouto skvělou podporu soutěže, kterou jistě už dnes v sedm večer ocení fanoušky totálně narvaný Jazz club.

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis