Ceny se ve čtvrtfinále zvyšují! Jdeme na to!


uveřejneno: 08.11.2022 | autor: Slonina

Už tento čtvrtek proběhnou ve všech třech klubech najednou první čtvrtfinálová kola a příští týden tradičně ve čtvrtek a v pátek kola druhá. Kapely, které neuspějí, jsou odměňovány produkty partnerů.

Program čtvrtfinále najdou zájemci v sekci Program, nyní jen přinášíme informaci o tom, co vlastně kapely získávají. Samozřejmě toho nejvíce bude ve Velkém finále v sobotu 3. prosince v klubu Stolárna v Havířově, kde pořadatelé rozdají mezi čtyři finalisty ceny v hodnotě 100 tisíc korun, nicméně kapely jsou odměňovány od začátku soutěže. Tradičně jsou odměňovány za svou snahu skupiny, které se do dalších bojů neprobojovaly. Líheň je tak opět jiná, než ostatní soutěže. Žádný účastník soutěže tedy neodjíždí z Líhně s prázdnou. V základních kolech byli ti, kdo nepostoupili dál, odměněni celým kartonem tyčinek Havlík. Ve čtvrtfinále budeme pro změnu myslet na zdraví a relax členů kapel. Každý neúspěšný čtvrtfinalista dostane tašku s vitamínovými doplňky od společnosti Naturprodukt (balíčky zdraví) a šestibalení piva Radegast RATAR, aby ve zkušebně mohli vyzkoušet tu pravou chuť z pivovaru Radegast. A co je čeká v semifinále? Ne "jen" šest kusů Radegastů, ale rovnou celý karton - tedy 24 kusů! No není to fajn? Soutěžit v Líhni se prostě vyplatí!

A počítejte s tím, že se bude soutěžit v klubech i s fanoušky - takže se na vás těšíme od sedmé večerní už tento čtvtrek!!!    

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis