Ceny pro nejlepší kapely Líhně máme kompletní!


uveřejneno: 23.11.2022 | autor: Bartusek

Právě jsme dokončili veškerá jednání s partnery a zejména díky podpoře těch Hlavních se nám podařilo splnit slibovanou hodnotu cen pro nejlepší kapely přes 100 tisíc korun!

Chcete vědět, co vyhrávají nejlepší kapely soutěže Líheň 2022? Zajistili jsme pro ně věcné ceny a poukazy za více než 100 tisíc korun českých! Děkujeme všem partnerům za spolupráci!!!

BANDBUILDING!

Stejně jako v předchozích letech jsme i letos požádali naše partnery, aby společně s námi pro kapely připravili možnost netradičního utužování kolektivu (tentokrát hudebního souboru)! Tolik oblíbené firemní teambuildingy jsme přejmenovali na BANDBUILDINGY a členy kapel tak vysíláme tam, kde se zřejmě běžně nepotkávají. Nechtěli jsme, aby se znali jen z tradičního hudebnického prostředí – tedy zkušebny, pódia, či restauračního zařízení… Proto i letos všichni čtyři finalisté okusí naše zážitkové balíčky, kde během volných dnů utuží vztahy v kapelách. Hlavní utužovací cenou pro vítěze Líhně 2022 je víkendový pobyt spojený se splavením nádherné rakouské řeky Salza se společností Sportovní-klub.cz. Vítězná kapela pak má zajištěno vše, co jen může o víkendu potřebovat!

Dalšími utužovacími „cestovními“ cenami pak jsou poznávací pobyty centra Moravskoslezského kraje – města Ostravy a jeho okolí. Kapely budou ubytovány ve vybraných hotelech: Retro hotelu Garage v Ostravě-Martinově, Hotelu VP1 v Dolní oblasti Vítkovice v Ostravě-Vítkovicích a Penzionu SILMA v Rychvaldě. O zážitky se jim v Ostravě během pobytu postarají nejen tradiční Stodolní ulice apod., ale také například Bolt Tower v srdci nádherného industriálního prostoru Dolní oblasti Vítkovice (kde si jedna z kapel užije výhledu z kavárny), či si kapely zajezdí v E-MOTION parku na nových elektromotokárách.

NAHRÁVÁNÍ!

Když už budou kapely u nás v kraji razovitem, máme pro ně jako zpestření víkendu připraveny i ceny, které by je opět mohly posunout o kousek dál – zejména prostor pro natočení singlu v nahrávacích studiích. Finalisté natočí singly pod dohledem letitých zvukařů v: Southock recording v Jablunkově, karvinském Hard cafe studio, studiu AGEUM v Přerově, či Studiu Kodaň v Ostravě!

VYBAVENÍ!

Kvalitní hudební vybavení je samozřejmě základ k nahrávání nejen ve zmíněných studiích, či k vystoupením, ale i do zkušeben – kvalitní technika rozhodně posouvá hudebníky dál. I proto jsme oboustranně velmi rádi prodloužili spolupráci s českým hudebním e-shopem a ostravským obchodem pro všechny milovníky hudby, který nese poetický název Hudební svět.cz! Ten je navíc znám svou podporou krásných kytar značky SIGMA Guitars, které se tímto rovněž stávají partnerem letošní Líhně. V tomto roce věnuje Hudební svět a pořadatelé hned dva poukazy po pěti tisících korunách na nákup vybavení. Ale ani to není vše! Pokračuje i spolupráce se zahraničním hudebním eshopem MELODYSHOP.sk, který věnuje jednomu z finalistů MIDI controller MiniLab MkII.

ČAS!

Dalším významným partnerem soutěže je již popáté za sebou tradiční česká značka - PRIM a její spřízněná reklamní agentura MPM Quality z Frýdku-Místku! Tento výrobce kvalitních českých hodinek připravil pro členy vítězné kapely letošního ročníku tradičně sadu hodinek, aby už nikdy jejich členové nepřišli na zkoušku či koncert pozdě!

OBLEČENÍ!

Stejně jako v předchozích letech pokračujeme ve spolupráci i s METALSHOPEM! Můžeme tak slíbit nejlepším kapelám oděvy za 10.000,- Kč s logy jejich oblíbených hvězd! A nemusí to být nutně hudební motivy – na metalshop.cznajdete neuvěřitelnou nabídku motivů a výrobků!

MERCHANDISING!

Asi každá kapela určitě touží po tom, aby právě její logo zdobilo oděvy hudebníků či fanoušků. Jenže výroba "reklamních předmětů" není právě nejlevnější, a tak většinou zůstává jen u snu. My však těm nejúspěšnějším tyto sny splníme ve spolupráci se společností Crystal productions! Kapely si pak samy vyberou, zda si nechají vyrobit trička, mikiny, kšiltovky, či cokoliv s logem své kapely v hodnotě 5.000,- Kč!

CHUŤOVKY?

Celou soutěží provází fanoušky i hudebníky setkání s našimi tyčinkovými partnery a nejinak tomu bude u udílení cen. Mimo rozdávání pochutin mezi diváky dostanou svou zásobu do zkušebny i ti nejlepší z letošní Líhně – hromadu tyčinek Bombus RAW energy i tradičních a legendárních tyčinek Havlík

PIVO!

Samozřejmě nesmí ve výčtu cen chybět skvělé pivo Radegast, které provází soutěž po celou dobu její existence. Ať už nesla soutěž jakýkoliv název, vždy byl tento dokonalý hořký mok s námi. Po desetiletí, kdy dal soutěži i jméno, je nyní tento pivovar Hlavním partnerem soutěže, a tak logicky i letos budeme odměňovat soutěžící hudebníky i fanoušky pivem správných rockerů!

...A KONCERTY!

Nejdůležitější pro muzikanty je samozřejmě hrát, hrát a hrát - a co jiného by tedy měly vyhrát ty nejlepší kapely? Samozřejmě možnost vystoupit na zajímavých a atraktivních místech a festivalech a představit se před novými fanoušky! Na nabídkách pro ně stále pracujeme a budeme v tom pokračovat, už nyní ale můžeme slíbit účast finalistů na festivalech Ladná Čeladná, či Slezskoostravském Rockfestu 2023!

 

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis