Ceny jsou rozdány - některé ještě na soutěžící čekají!


uveřejneno: 28.04.2017 | autor: Slonina

Přesně tak! Ceny byly kapelám předány na Velkém finále, nicméně využití některých z nich jsou na rozhodnutí hudebníků, kteří si je vyberou v následujících měsících. A co vše letošní vítězové vyhráli?

Aby v tom byl pořádek, sepisujeme v této zprávě ceny, které vítězové získali, a možná tak už trochu lákáme na následující ročník další potencionální soutěžící. Vyhlášení dalšího ročníku je sice ještě poměrně daleko, ale my už nyní pracujeme na tom sedmnáctém a pokud víte o někom, kdo by měl zájem podílet se na něm s námi, neváhejte nás kontaktovat!

Vítězná kapela Šoulet dle dohody zamíří s CK Gargano do Itálie do kempu Villagio Riccio a užije si dovolenou pěkně pospolu! Nicméně k tomu získává ještě nahrávku demosnímku ve studiu Ageum v Přerově, poukaz na nákup oblečení v módním eshopu Wayfarer za 5000,- Kč, hodinky české značky PRIM za 25.000,- Kč, karton plechovkového pivka Radegast, reklamu na Bandzone.cz za 3.000,- Kč, ale hlavně vystoupení na Festivalu v ulicích v Ostravě (v rámci soutěže hudebních soutěží Jum into Colours s možností vystoupit na Colours of Ostrava), Wayfarer festu v Havířově, Radegast dnu v Nošovicích a dalších akcích pořádaných agenturou Viking agency.  

Ani kapely na dalších místech, ale neodešly s prázdnou! Kapela Penzistor z Přerova, která skončila na druhé příčce, si odnesla víkendový pobyt v Dolní oblasti Vítkovice, nahrávku demosnímku v GM studiu v Jablunkově, voucher na oblečení v Metalshop.cz za 10.000,- Kč, kartonek piva Radegast a vystoupení na Slezskoostravském festu (SORFest 2017). Třetí kapela v pořadí - polská Folya - sice dostala méně "movitých" dárků, ale radost má zejména z možnosti vystoupit na Masters of Rock 2017, nebo poukazu na merchandising s vlastním logem u Crystal production v hodnotě 5.000,- Kč, nahrávky demosnímku v Hard cafe studiu v Karviné, bandbuildingového pobytu na vodě se Sportovním klubem.cz, či tradičního kartonu piva Radegast. Ten dostala i čtvrtá kapela - polský Backstage Pass - a k tomu ještě hudební vybavení od Hudebního světa.cz. Všechny kapely navíc budou velmi dobře informovány na poli hudebním - získaly půlroční předplatné internetového časopisu Muzikus.

Už nyní pracujeme na dalším - sedmnáctém ročníku - soutěže Líheň a jistě bude ještě zajímavější! Věříme, že zmíněné ceny, které kapely vyhrály, jim pomohou k dalšímu hudebnímu růstu a určitě se s nimi nevidíme naposledy!!!

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis