Čekají nás poslední dva srpnové koncerty Líhně!


uveřejneno: 20.08.2020 | autor: Slonina

Už jen na dva koncerty zdarma v rámci letošního ročníku soutěže Líheň si můžete užít o tomto víkendu. Přestože se už kultura celkem solidně rozjela, věříme, že si na jdete cestu do Havířova a Karviné!

Po uplynulém víkendu známe další dva semifinalisty a tedy žhavé adepty na Velké finále - stali se jimi skvělí slovenští NighTeen SevenTies z Myjavy, a neméně zajímavé a rozhodně stoupající ostravské hvězdičky Coincidence! Obě kapely si postup jednoznačně zasloužily a ocenění jim patří už za to, že v této nelehké době koncertují a chtějí potěšit diváky i za cenu mírného rizika - co si bdeme nalhávat - "naše Karvinsko je momentálně bráno trochu jako Líheň všeho koronavirového zla", i když už vše ustoupilo a většina místních to nijak zásadně nevnímá...

Popisovat v této chvíli konkrétní dění v klubech je už nyní asi pasé, kdo jste neviděli můžete litovat a napravit to jedině návštěvou dalších kol, proto se pojďme rovnou podívat na to, z kterých kapel bude vybírat porota tento týden. Na co se můžete těšit v pátek v havířovském Clubu Centrum (v podzemí stejnojmenného kina přímo v centru města) a v klubu Hard Cafe v Karviné? Bude to stát za to - tady jsou adepti na postup do semifinále - z každého klubu může postoupit jen jeden: 

CLUB CENTRUM HAVÍŘOV:

Pátek 21.08.2020
3. čtvrtfinále - od 19:00


  1. Gorilpop (Valašské Meziříčí,CZ)
  2. RIGHTNOW (Strakonice,CZ)
  3. Kule (Brno,CZ)

HARD CAFE KARVINÁ:

Sobota 22.08.2020
3. čtvrtfinále - od 19:00


  1. MadRain (Odry,CZ)
  2. Karramordach (Dolný Kubín,SK)
  3. ZÁŘÍ (Zlín,CZ)

Všechny kapely jsme již slyšeli a víme, že jsou naprosto skvělé - každá v trochu jiném žánru, a tak věříme, že si jejich sety přijdete poslechnout i vy a najdete si tu svou vyvolenou! HUDBĚ ZDAR!!!


© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis