Bodovat mohou i náhradníci! A jdeme do 2. čtvrtfinále!


uveřejneno: 20.11.2023 | autor: Bartusek

První čtvrtfinálová kola byla hodně zamotaná a některá i neskutečně vyrovnaná. A čekat se dá obdobná bitva i v těch druhých! A pozor! Všechny druhé čtvrtky se konají ve stejný den - ve čtvrtek 23.11.

Asi nejparadoxnější bylo nasazování kapel do čtvrtfinálového boje v Ostravě, kde se měly představit skupiny Pjena z Karlovarska proti slovenské partě The Perfect Igloo a INACTION z Prahy. Už nasazení prvně jmenované kapely přitom bylo historicky poprvé bez boje, když Pjena jediná byla na základní kolo kompletní a kompletně zdravá, když obě další kapely na poslední chvíli ochořely. Kapela tak postoupila bez boje a těšila se na čtvrtfinále. Jenže sem už nedorazila, když den předem produkci soutěže oznámila, že pro změnu není kompletní a nemůže za ni odehrát ani jeden z bubeníků!!! :-( A tak narychlo nastoupila kapela KÁMO z Bílovce, která sice proti Pjeně nehrála v základním kole, ale nyní už byla schopna okamžitě opět do soutěže naskočit. A ač to bylo opravdu hodně nadivoko, vyplatilo se jí to! Vybojovala si totiž postup do semifinále! To jsme tady opravdu ještě neměli... :-)

Z druhých čtvrtfinále postoupili do dalších bojů ostravští NEMINEM a pražská parta Dust You Turn Into! Blahopřejeme! 

I v druhých čtvrtkách budeme rozdávat ceny nejen kapelám, které nepostoupí, ale také Vám - fanouškům soutěže. Už se provalilo, že jde o limitovanou edici trsátek s logem letošního ročníku - tak si přijďte do Barbaru, Stolárny, nebo Hard Café! A pokud neumíte na nic hrát, pak soutěžte s námi na instagramu - "Soutěže pro FANS" nabízí každý týden zajímavé ceny! 

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis