Atraktivní ceny nám dodávají ctění partneři!


uveřejneno: 16.09.2021 | autor: Slonina

Bez partnerů by to prostě nešlo - to vám potvrdí každý pořadatel! A my máme to štěstí, že jich máme spoustu a to velmi solidních a díky tomu můžeme odměňovat kapely i fanoušky!

Samozřejmě budeme rádi, když se podíváte do sekce Partneři Líheň 2021 | partneři (lihen.cz) a svou vděčnost za podporu Líhně dáte našim partnerům znát tím, že využijete jejich služby. My se jim budeme samozřejmě podrobněji věnovat na koncertech, v článcích na netu a FB, ale také ve slíbených Soutěžích pro FANS! 

Prvními cenami, které budeme už zítra rozdávat v klubech budou Kultovní tyčinky Havlík - a přidáme k tomu i parádní keramický držák! Takže zamiřte večer do klubů a třeba vyhrajete právě vy!!! A Soutěže pro FANS na netu a FB nabídnou v prvním kole hned karton těchto skvělých pochutin. A co bude dál??? Budeme hrát třeba o velmi oblíbený karton piva Radegast a další věcné ceny! Sledujte nás a fanděte mladým rockovým nadějím!!! Ahoj zítra!!!   

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis