Apríl přinesl změny v programu!


uveřejneno: 02.04.2019 | autor: Slonina

Doslova aprílově se nám zachovali účinkující v následujícím pátém kole, když se v každém klubu udála jedna změna. Pokud jste se tedy chystali na konkrétní účinkující - prověřte si, jestli vám zahrají!

Do havířovské Stolárny nám bohužel nepřijede kapela Funky Town, která ohlásila minimálně pozasatevní činnosti, když jeden z členů odchází a jen bůhví, jak to bude dál... Místo ní jsme nerychlo zajistili náhradu v podobě nadějné partičky 432Hz z Frýdku-Místku. Jestli chcete vědět, proč zrovna tuto frekvenci nese kapela v názvu - hledejte na netu, nebo se stavte a kluci vám to vysvětlí...

 

Do Hard Café Karviná nám zase pro změnu nedojede skupina Marabu, protože jim velcí šéfové (fuj!) zrušili volno v práci – náhradou bude havířovská punková kapela IQ:60!

 

I v Krakówě došlo ke změně! Po problematickém vyjednávání s náhradníky se nám podařilo doplnit trojici a jsme velmi zvědaví, jak si povede kapela Poison z města Nowy Sącz. Navíc bylo kvůli logistice upraveno pořadí účinkujících! 

Těšíme se na vás v klubech a věříme, že změny vás neodradí!!! 

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis