Ceny pro nejlepší kapely soutěže?


Co nejlepší kapely soutěže Líheň 2018 vyhrají?

CHCETE VĚDĚT, O CO SE LETOS HRAJE???

PŘINÁŠÍME KOMPLETNÍ AKTUALIZOVANÝ PŘEHLED!

Každoročně dopředu hlásíme hodnotu cen pro nejlepší kapely a už několik let přesahujeme částku 100 tisíc korun! Jsme rádi, že ji přesáhneme i letos, byť po dlouhých letech bez obsazení pozice generálního partnera. O to více děkujeme všem Hlavním partnerům a samozřejmě Partnerům a věříme, že jejich snahu a ochotu ocení nejen nejlepší odměnění hudebníci, ale během soutěže i její fanoušci! A co tedy máme připraveno konkrétně?

BAND BUILDING! Stejně jako v minulých letech i letos jsme pro kapely připravili možnost utužování kolektivu (tentokrát kapely) ála oblíbené firemní teambuildingy. Nechtěli jsme ale, aby se potkávali v tradičním hudebnickém prostředí - ve zkušebně, na pódiu, či v restauračním zařízení... Proto jsme pro hudebníky vymysleli, a s našimi partnery připravili, pro tři nejlepší tři zážitkové balíčky, kde by kapela měla utužit vztahy. Hlavní cenou je dovolená v italském letovisku GARGANO s cestovní kanceláří CK GARGANO po náročné letní sezóně včetně dopravy a stravy (alkohol vlastní!!!), dalšími pak pobyt v třetí nejnavštěvovanější památce České repuliky minulého roku - nádherném industriálním prostoru Dolní oblast Vítkovice, přičemž jsme pro toto zkoumání ostravských krás zajistili kapele i ubytování v nedaleko umístěném Penzionu SILMA. Kdo má raději extrémnější zážitky, ten se pak může těšit na cenu věnovanou Sportovním klubem.cz. 

KONCERTY! Nejdůležitější pro muzikanty je samozřejmě hrát, hrát a hrát, a co jiného by tedy měly vyhrát ty nejlepší kapely? Samozřejmě možnost vystoupit na zajímavých a atraktivních místech a festivalech a představit se před novými fanoušky! Nabídek pro ně stále přibývá, již nyní ale můžeme slíbit vystoupení na Festivalu v ulicích (v rámci Jump into Colours mohou poté postoupit až na Colours of Ostrava), účinkování čtyř nejlepších na Slezskoostravském Rockfestu (Velké finále) a řadě firemních a veřejných akcí pod taktovkou pořádající Viking agency!

PŘESNÝ ČAS DODÁ PRIM! Dalším významným partnerem soutěže je již druhým rokem tradiční česká značka - PRIM! Tento výrobce kvalitních českých hodinek připravil pro členy vítězné kapely letošního ročníku soutěže hodinky PRIM v celkové hodnotě 20 000 Kč! Tradice hodinářské značky PRIM sahá až do roku 1954, kdy byl v České republice vyroben první prototyp náramkových hodinek. Od té doby si Primky svou kvalitou a dostupností vydobyly hrdé místo v srdci mnoha zákazníků a nejinak je tomu i dnes. Díky spolupráci s předními českými designéry jsou v posledních letech vyráběny moderní a dostupné hodinky, které se s úspěchem prodávají po celé Evropě. Pod značkou PRIM si můžete v současné době pořídit přes 400 modelů hodinek v kvalitě Czech made! Pevně věříme, že i vám tikají na rukách české hodinky PRIM a vítězné kapele přejeme, aby právě díky nim už nikdy nepřišel žádný její člen na zkoušku, nebo koncert, se zpožděním... Pro fanoušky jsme navíc připravili Soutěže pro fans, kde cenami budou produkty značky PRIM Steel! 

CENY PRO MUZIKANTY! Pro kapely máme samozřejmě tradičně i ceny, které by je opět mohly posunout o kousek dál - nahrávací studia a věcné dary. Soutěžní kapely mohou natočit vždy po jednom novém singlu pod dohledem letitých zvukařů v GM studiu v Jablunkově, karvinském Studiu Hard cafe, či studiu AGEUM v Přerově! A pokud potřebují jen nějaké to vybavení do zkušebny či na pódium, pak je tradičně vybaví Hudební svět.cz! 

NĚCO NA SEBE! Stejně jako v ulnulém ročníku i letos se můžeme těšit z podpory oděvního e-shopu Wayfarer, kde si něco na sebe vybere opravdu každý. A tak na Velkém finále tradičně rozdáme poukazy v hodnotě 10.000,- Kč nejlepším kapelám, i fanouškům! 

MERCHANDISING! Asi každá kapela touží po tom, aby její fanoušci nosili hrdě na hrudi, nebo kšiltovce, právě její logo. Jenže výroba "reklamních předmětů" není právě nejlevnější a tak většinou zůstává jen u snu. My však těm nejúspěšnějším tyto sny splníme ve spolupráci se společností Crystal production. Můžete si nechat vyrobit trička, mikiny, kšiltovky a případně další oblečení s logem vaší kapely v hodnotě 5.000,- Kč!

BEZPEČNOST! O bezpečnost hudebníků zejména na festivalech musí být vždy řádně postaráno! Kdo byl někdy alespoň na chvíli hvězdou jakékoliv akce - moc dobře ví, jaká rizika to přináší. Ano! Hordy fanynek najednou touží po akci po dalších společných zážitcích se svým idolem - mnohdy i intimních... A právě pro tyto okamžiky vybavíme kapely jedinečnou pomůckou - dostanou Software for my hardware! Dokonalé "bezpečnostní" výrobky pro intimní chvíle...

RADEGAST??? Samozřejmě nesmí ve výčtu cen chybět skvělé pivo Radegast, které provází soutěž po celou dobu její existence. Ať už nesla soutěž jakýkoliv název, vždy byl tento dokonalý hořký mok s námi. Po desetiletí, kdy dal soutěži i jméno, je nyní tento pivovar Hlavním partnerem soutěže a tak logicky i letos budeme odměňovat soutěžící hudebníky i fanoušky pivem správných rockerů!

I V PRŮBĚHU SOUTĚŽE BUDEME DÁLE PRACOVAT NA ZAJIŠTĚNÍ ODMĚN - ZEJMÉNA SMLOUVÁNÍ ATRAKTIVNÍCH KONCERTŮ PRO TO NEJLEPŠÍ, CO SE V ROCE 2018 VYLÍHNE. O VŠEM BUDEME NA TOMTO MÍSTĚ OBRATEM INFORMOVAT...

© 2018 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis