Co vyhrají nejlepší kapely Líhně 2019?


Chcete vědět, co vyhrají nejlepší kapely soutěže Líheň 2019? Opět ceny za více než 200 tisíc korun českých a k tomu řadu kontraktů na vystoupení, na kterých stále pracujeme a budeme pracovat i po skončení soutěže. Nyní ale konkrétně k věci!

V posledních letech jsme se s cenami pro nejlepší čtyři kapely dostali za hranici 200 tisíc korun českých a nejinak tomu bude letos! Opět se nám podařilo zajistit partnery, kteří pomohou těm nejlepším posunout se o nějaký ten krůček kupředu, nebo nabídnou příjemné společné chvíle nejen na koncertních pódiích. A o co se tedy hraje???

Zde máte kompletní přehled:

BAND BUILDING! Stejně jako v minulých letech i letos jsme pro kapely připravili možnost utužování kolektivu (tentokrát kapely) ála oblíbené firemní teambuildingy. Nechtěli jsme, aby se hudebníci potkávali jen v tradičním hudebnickém prostředí - ve zkušebně, na pódiu, či v restauračním zařízení. A proto jsme pro ně vymysleli  (a s našimi partnery připravili) zážitkové balíčky, kde by kapela měla utužit vztahy v netradičním prostředí. A letos se nám podařilo tyto pobyty zajistit pro všechny čtyři finálové kapely! Hlavní cenou je tradičně dovolená v italském letovisku GARGANO po náročné letní sezóně (včetně dopravy a stravy, alkohol vlastní!!!) s cestovní kanceláří CK GARGANO! Dalšími pak jsou poznávací pobyty centra Moravskoslezského kraje - Ostravy - a to hlavně nádherného industriálního prostoru Dolní oblast Vítkovice, přičemž jsme pro toto zkoumání ostravských krás zajistili kapelám i ubytování v nedaleko umístěném Penzionu SILMA v Rychvaldě a Hotelu VP1 přímo v Dolní oblasti. Kdo má ale raději extrémnější zážitky (a vhodně se umístí), ten se může těšit na cenu věnovanou Sportovním-klubem.cz a sice splavením některé z českých řek. 

KONCERTY! Nejdůležitější pro muzikanty je samozřejmě hrát, hrát a hrát, a co jiného by tedy měly vyhrát ty nejlepší kapely? Samozřejmě možnost vystoupit na zajímavých a atraktivních místech a festivalech a představit se před novými fanoušky! Nabídek pro ně stále přibývá, již nyní ale můžeme slíbit vystoupení jednoho z finalistů na slovutném Masters of Rock, festivalech Barrocko fest 2019, Slezskoostravský Rockfest 2020, či mnoha dalších akcích konaných v Ostravě, či pod taktovkou pořádající Viking agency!

PŘESNÝ ČAS DODÁ PRIM! Dalším významným partnerem soutěže je již potřetí za sebou tradiční česká značka - PRIM! Tento výrobce kvalitních českých hodinek připravil pro členy vítězné kapely letošního ročníku soutěže hodinky PRIM v celkové hodnotě 20 000 Kč! Tradice hodinářské značky PRIM sahá až do roku 1954, kdy byl v České republice vyroben první prototyp náramkových hodinek. Od té doby si Primky svou kvalitou a dostupností vydobyly hrdé místo v srdci mnoha zákazníků a nejinak je tomu i dnes. Díky spolupráci s předními českými designéry jsou v posledních letech vyráběny moderní a dostupné hodinky, které se s úspěchem prodávají po celé Evropě. Pod značkou PRIM si můžete v současné době pořídit přes 400 modelů hodinek v kvalitě Czech made! Pevně věříme, že i vám tikají na rukách české hodinky PRIM a vítězné kapele přejeme, aby právě díky nim už nikdy nepřišel žádný její člen na zkoušku, nebo koncert, se zpožděním...

CENY PRO MUZIKANTY! Pro kapely máme samozřejmě tradičně i ceny, které by je opět mohly posunout o kousek dál - prostor pro natočení singlu v jiných nahrávacích studiích, než jsou zvyklí, a věcné dary. Soutěžní kapely mohou natočit vždy po jednom novém singlu pod dohledem letitých zvukařů v GM studiu v Jablunkově, karvinském Studiu Hard cafe, či studiu AGEUM v Přerově! A pokud potřebují jen nějaké to vybavení do zkušebny či na pódium, pak je tradičně vybaví Hudební svět.cz, který ve spolupráci se značkou SIGMA Guitars je rovněž letitým partnerem Líhně! Na cesty mimo koncerty získá jedna z kapel kvalitní kytaru značky Trembita! Ale ani to není vše!!! Vítáme v řadách partnerů společnost Hudební-obaly.cz, která věnuje nejlepším kapelám poukazy na výrobu netradičních i tradičních pouzder, vaků, či obalů na hudební nástroje či techniku. V Hudebních-obalech.cz se věnují i zakázkové výrobě, takže není problém, aby kapelám ušili jakékoliv obaly! Věříme, že i toto je skvělá cena, která těm nejlepším usnadní život při cestách po festivalech a koncertech.

NĚCO NA SEBE! Stejně jako v uplynulém ročníku se i letos můžeme těšit z podpory oděvního e-shopu Wayfarer, kde si něco na sebe vybere opravdu každý. A tak na Velkém finále tradičně rozdáme poukazy v hodnotě 10.000,- Kč nejlepším kapelám, i fanouškům! Členové kapel se zde opravdu oblečou od paty až po hlavy a věříme, že si vybere opravdu každý!

MERCHANDISING! Asi každá kapela touží po tom, aby její fanoušci nosili hrdě na hrudi, nebo kšiltovce, právě její logo. Jenže výroba "reklamních předmětů" není právě nejlevnější a tak většinou zůstává jen u snu. My však těm nejúspěšnějším tyto sny splníme ve spolupráci se společností Crystal productions. Můžete si nechat vyrobit trička, mikiny, kšiltovky a případně další oblečení s logem vaší kapely v hodnotě 5.000,- Kč! Každopádně ale tato společnost nabízí mnohem více a určitě její služby využijete...

ZDRAVÍ? Zdraví se samozřejmě nedá věnovat, naordinovat, ani koupit, ale my se o to alespoň pokoušíme tím, že ve spolupráci se společností NaturProdukt, která se věnuje výrobě a distribuci léčivých přípravků a doplňků stravy (mnohé budete určitě znát!!!), budeme rozdávat Balíčky zdraví nejen kapelám v jednotlivých kolech, ale rovněž na Velkém finále a také našim Fans. 

RADEGAST! No a samozřejmě nesmí ve výčtu cen chybět skvělé pivo Radegast, které provází soutěž po celou dobu její existence. Ať už nesla soutěž jakýkoliv název, vždy byl tento dokonalý hořký mok s námi. Po desetiletí, kdy dal soutěži i jméno, je nyní tento pivovar Hlavním partnerem soutěže a tak logicky i letos budeme odměňovat soutěžící hudebníky i fanoušky pivem správných rockerů!

I V PRŮBĚHU SOUTĚŽE BUDEME DÁLE PRACOVAT NA ZAJIŠTĚNÍ ODMĚN - ZEJMÉNA SMLOUVÁNÍ ATRAKTIVNÍCH KONCERTŮ PRO TO NEJLEPŠÍ, CO SE V ROCE 2019 VYLÍHNE A O VŠEM BUDEME NA TĚCHTO STRÁNKÁCH OBRATEM INFORMOVAT...

© 2019 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis