Ceny pro nejlepší kapely soutěže?


Co nejlepší kapely soutěže Wayfarer. Líheň 2017 vyhrají?

CHCETE VĚDĚT, O CO SE LETOS HRAJE???

PŘINÁŠÍME KOMPLETNÍ PŘEHLED!

V uplynulém roce jsme dopředu avizovali hodnotu cen pro nejlepší kapely Radegast Líhně okolo kulaté částky 100 tisíc korun, nakonec jsme ji ale výrazně převýšili. A jsme rádi, že ji převýšíme i letos, v prvním ročníku pod novým jménem s novým generálním partnerem - Wayfarer. Líheň 2017.  Děkujeme hromadně všem partnerům a věříme, že jejich snahu a ochotu ocení nejen nejlepší odměnění hudebníci, ale během soutěže i fanoušci soutěže! A co tedy máme připraveno konkrétně?

BAND BUILDING! Stejně jako v uplynulém ročníku i letos jsme pro kapely připravili možnost utužování kolektivu (tentokrát kapely) ála oblíbené firemní teambuildingy. Nechtěli jsme ale, aby se potkávali v tradičním hudebnickém prostředí - ve zkušebně, na pódiu, či v restauračním zařízení... Proto jsme pro hudebníky vymysleli, a s našimi partnery připravili, pro tři nejlepší tři zážitkové balíčky, kde by kapela měla utužit vztahy. Hlavní cenou je dovolená v italském letovisku GARGANO se stejnojmennou cestovní kanceláří po náročné letní sezóně včetně dopravy a stravy (alkohol vlastní!!!), dalšími pak pobyt v třetí nejnavštěvovanější památce České repuliky minulého roku - nádherném industriálním prostoru Dolní oblast Vítkovice, či společná lodní plavba nebo jiný extrémní zážitek se Sportovním klubem.cz. 

KONCERTY! Nejdůležitější pro muzikanty je samozřejmě hrát, hrát a hrát, a co jiného by tedy měly vyhrát ty nejlepší kapely? Samozřejmě možnost vystoupit na zajímavých a atraktivních místech a festivalech a představit se před novými fanoušky! Nabídek pro ně stále přibývá, již nyní ale můžeme slíbit vystoupení na Festivalu v ulicích (v rámci Jump into Colours mohou poté postoupit až na Colours of Ostrava), Slezskoostravském Rockfestu a 3ART festivalu v Ostravě, největší pivní události v kraji - Radegast dnem v Nošovicích, mega festivalem Masters of rock, či řadě firemních akcí pod taktovkou pořádající Viking agency!

PŘESNÝ ČAS DODÁ PRIM! Dalším významným partnerem soutěže Wayfarer. Líheň 2017 se stala další tradiční česká značka - PRIM! Tento výrobce kvalitních českých hodinek připravil pro členy vítězné kapely letošního ročníku soutěže hodinky PRIM v celkové hodnotě 20 000 Kč! Tradice hodinářské značky PRIM sahá až do roku 1954, kdy byl v České republice vyroben první prototyp náramkových hodinek. Od té doby si Primky svou kvalitou a dostupností vydobyly hrdé místo v srdci mnoha zákazníků a nejinak je tomu i dnes. Díky spolupráci s předními českými designéry jsou v posledních letech vyráběny moderní a dostupné hodinky, které se s úspěchem prodávají po celé Evropě. Pod značkou PRIM si můžete v současné době pořídit přes 400 modelů hodinek v kvalitě Czech made! Pevně věříme, že i vám tikají na rukách české hodinky PRIM a vítězné kapele přejeme, aby právě díky nim už nikdy nepřišel žádný její člen na zkoušku, nebo koncert, se zpožděním... A pokud je nevyhrajete s kapelou, máte možnost je vyhrát ve Velkém finále, či se zúčastnit soutěží fanoušků o další ceny pod značkou PRIM Steel! 

NAHRÁVACÍ STUDIO! Pro první tři kapely máme zamluvena tři nahrávací studia, kde mohou soutěžní kapely natočit vždy po jednom novém singlu od A do Z pod dohledem letitých zvukařů. Ke studiím, které s námi už spolupracovaly v minulosti (Ageum v Přerově, GM studio v Jablunkově), přibylo v tomto roce další - Studio Hard cafe z Karviné!

DOPLŇKY PRO HUDEBNÍKY! Jste pravověrní metalisti, drsní rockeři, nebo vyznáváte pohodovější styly i módu? Pro hudebníky všech kategorií máme připraveny balíčky oděvů! Drsnější rockery určitě osloví Metalshop.cz, který vybaví hudebníky oděvy za 10.000,- Kč, ty popovější pak oblékne za 5.000,- Kč náš generální partner - značka Wayfarer. A pokud potřebujete jen nějaké to vybavení do zkušebny či na pódium, vybaví vás Hudební svět.cz!

MERCHANDISING! Asi každá kapela touží po tom, aby její fanoušci nosili hrdě na hrudi, nebo kšiltovce, právě její logo. Jenže výroba "reklamních předmětů" není právě nejlevnější a tak většinou zůstává jen u snu. My však těm nejúspěšnějším tyto sny splníme ve spolupráci se společností Crystal production. Můžete si nechat vyrobit trička, mikiny, kšiltovky a případně další oblečení s logem vaší kapely!

BEZPEČNOST! O bezpečnost hudebníků zejména na festivalech musí být vždy řádně postaráno! Kdo byl někdy alespoň na chvíli hvězdou jakékoliv akce - moc dobře ví, jaká rizika to přináší. Ano! Hordy fanynek najednou touží po akci po dalších společných zážitcích se svým idolem - mnohdy i intimních... A právě pro tyto okamžiky vybavíme kapely jedinečnou pomůckou - dostanou Software for my hardware! Dokonalé "bezpečnostní" výrobky pro intimní chvíle...

RADEGAST??? Samozřejmě nesmí ve výčtu cen chybět skvělé pivo Radegast, které provází soutěž po celou dobu její existence. Ať už nesla soutěž jakýkoliv název, vždy byl tento dokonalý hořký mok s námi. Po desetiletí, kdy dal soutěži i jméno, je nyní tento pivovar Hlavním partnerem soutěže a tak logicky i letos budeme odměňovat soutěžící hudebníky i fanoušky pivem správných rockerů!

I V PRŮBĚHU SOUTĚŽE BUDEME DÁLE PRACOVAT NA ZAJIŠTĚNÍ ODMĚN - ZEJMÉNA SMLOUVÁNÍ ATRAKTIVNÍCH KONCERTŮ PRO TO NEJLEPŠÍ, CO SE V ROCE 2017 VYLÍHNE. O VŠEM BUDEME NA TOMTO MÍSTĚ OBRATEM INFORMOVAT...

© 2017 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis