Rozjezd byl náročný, ale máme první postupující!


uveřejneno: 12.09.2021 | autor: Slonina

První kola dvacátého ročníku se nesla ve znamení poznávání nových prostor a jsme rádi, že jsme historicky prvními, kdo pokřtil nový hudební klub v DK Poklad v Ostravě-Porubě. Přejeme mu hodně štěstí!

Už tradičně jsme to rozjeli v havířovském Clubu Centrum a karvinském Hard Cafe, ale poprvé jsme poznali také krásný "skoro barový" prostor v Domě kultury Poklad v Ostravě, který ještě voní novotou a my jsme jako první stáli na jeho pódiu a jako první pustili zvukové vlny do jeho prostor. Byl to krásný pocit a měli jej snad i účinkující, kteří přes zatím poměrně skromnou účast návštěvníků podali stoprocentní výkony a bavili všechny, kdo na místo dorazili. Došlo i na setmění světel a nasvícení kapel jen světly mobilů... Krásný první moment v novém prostoru - snad jich bude ještě alespoň milion!!! Hodně štěstí a děkujeme!!!

I v obou dalších klubech se to pomalu rozjíždí a my věříme, že se s blížícím podzimem postupně zase přesunete z open airů do prostor hudebních klubů a podpoříte nadějné mladé hudebníky v jejich snažení a jednou je všechny uvidíme na velkých pódiích velkých festivalů - proto taky vlastně soutěž vznikla a koná se již dvacet let... 

Tentokrát se kolo neslo v jihomoravském duchu a i když to místy bylo velmi těsné - do dalších bojů postoupily kapely:

Dazed and Confused (Vsetín, CZ)Rosa Nocturna (Brno, CZ)BULVAAR (Kyjov, CZ)

Přestože máme soutěž v plném běhu, ještě stále se kapely mohou hlásit - šance ještě existuje! Máme sice přihlášeno již úctyhodných více než 250 kapel, ale pár dnů na doplnění programu ještě máme! Kdo má zájem - má poslední možnost na odkazu: 

LAST MINUTE přihláška do líhně 2021

Těšíme se na vás na druhém kole soutěže - opět v pátek ve všech klubech!!! 

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis