Nový generál je Wayfarer.!!!


Čtvrtou pětiletku zahájila soutěž řadou změn, tou nejvýznamnější je nástup nového generálního partnera! Užívejte si muziku pod značkou WAYFARER.!

Wayfarer je módní e-shop, který už od roku 2009 obléká muže i ženy, kteří si cení originálního stylu a hledají "něco" neotřelého. Jako každý začátek byl i ten náš skromný, ale po dostatečném nasbírání zkušeností v oblasti módy jsme se z pokojíčku přesunuli do stabilního sídla v Havířově a už nic nebránilo tomu rozšiřovat náš sortiment a zkvalitňovat služby, aby pro vás bylo nakupování co nejkomfortnější.
K tomu patří i potřeba zboží před zaplacením vyzkoušet. Přesně tuhle možnost nabízíme v našich výdejnách v Praze, Brně a Havířově. Mimo Českou republiku funguje e-shop i na Slovensku, ve Slovinsku, Chorvatsku a Maďarsku. V následujících letech plánujeme pokrýt prodej i v dalších evropských státech.
Podporujeme zábavu a radost ze života, a zároveň se svými kousky snažíme odlišit od standardních norem. Z naší nabídky si vyberou jak milovníci streetwearu, tak klasici, kteří vsázejí na eleganci a formálnost. V nabídce najdete oblečení, obuv a doplňky hned několika módních značek, jako například Ombre Clothing, Moodo, Lando nebo Weide. Nechybí ani vlastní autorská tvorba.

Jinými slovy - přeloženo pro fanoušky soutěže Wayfarer. Líheň 2017? Poper i Rocker nosí Wayfarer!!! :-)

Nakupujte na www.wayfarer.cz

© 2017 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis