VYHRÁVAT V LÍHNI NEMUSÍ JEN KAPELY!!!


Nemáte kapelu a přesto chcete vyhrávat? Pak jsou tady SOUTĚŽE PRO FANS - pro fanoušky Líhně! Chcete vyhrát vstupenky na akce, správně hořké pivo Radegast a mnoho dalšího?

Pokud patříte mezi fanoušky soutěže, pak velmi dobře víte, že jsme už v roce 2017 rozjeli sekci „Soutěže pro fans“! Díky ní jsme na netu soutěžili s Vámi – věrnými fanoušky Líhně – o atraktivní ceny našich partnerů. Pokračovali jsme v dalších letech a v rozdávání cen pokračujeme i letos! A JAK TO LETOS PROBÍHÁ???

Pravidla jsou naprosto jednoduchá - vždy v pondělí (od 20. září 2021) zveřejníme na FB profilu soutěže Líheň jednu soutěžní otázku týkající se například historie soutěže, jejích partnerů a dalších zajímavostí. Pokud se chcete zařadit do slosování a vyhrát avizovanou cenu, pak musíte nejpozději do neděle téhož týdne (do 24:00 hod.):

1. lajkovat stránky Líhně ("To se mi líbí")

2. sdílet soutěžní příspěvek

3. správně odpovědět do komentáře příspěvku  

Odměnou za vaše snažení bude vždy předem známá cena - od kartonu plechovkového piva Radegast, přes vstupenky na zajímavé koncerty a festivaly až po zajímavé věcné ceny. Soutěže tedy budou zajímavé nejen pro Moraváky, ale i pro přespolní, kterým dopravitelné ceny samozřejmě zašleme poštou. Losování výherců proběhne vždy v pondělí a už ten den budete vědět, zda jste vyhráli právě VY! 

Přejeme hodně štěstí! A nyní vzhůru na FB!!!

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis