VYHRÁVAT V LÍHNI NEMUSÍ JEN KAPELY!!!


Nemáte kapelu a přesto chcete vyhrávat? Pak jsou tady Soutěže pro fans - naše fanoušky! Chcete vyhrát vstupenky na akce, správně hořké pivo Radegast, něco na sebe a mnoho dalšího?

Pokud patříte mezi fanoušky soutěže Líheň, pak velmi dobře víte, že jsme už v roce 2017 rozjeli sekci „Soutěže pro fans“! Díky ní jsme na netu soutěžili s Vámi – věrnými fanoušky Líhně – o atraktivní ceny našich partnerů. Pokračovali jsme v roce 2018 a v rozdávání cen budeme pokračovat i letos! Koneckonců máme narozeniny nejen my, ale i vy - fanoušci nám věrní již osmnáct let... A JAK TO BUDE PROBÍHAT???

Pravidla opět budou naprosto jednoduchá! Každou středu (počínaje 20. únorem) zveřejníme na FB profilu soutěže Líheň jednu soutěžní otázku týkající se například historie soutěže, jejích partnerů a dalších zajímavostí. Pokud se chcete zařadit do slosování a vyhrát avizovanou cenu, pak musíte nejpozději do neděle téhož týdne (do 24:00 hod.):

1. lajkovat stránky Líhně ("To se mi líbí")

2. sdílet soutěžní příspěvek

3. správně odpovědět do komentáře příspěvku  

Odměnou za vaše snažení bude vždy předem známá cena - od kartonu plechovkového piva Radegast až po vstupenky na zajímavé koncerty. Soutěže tedy budou zajímavé nejen pro moraváky, ale i pro přespolní, kterým ceny zašleme poštou.

Přejeme hodně štěstí! A nyní vzhůru na FB!!!

© 2019 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis