VYHRÁVAT V LÍHNI NEMUSÍ JEN KAPELY!!!


I v roce 2018 se značkou PRIM Steel a dalšími partnery probíhají „Soutěže pro fans"!!!

Pokud patříte mezi fanoušky soutěže, pak velmi dobře víte, že jsme už v roce 2017 rozjeli sekci „Soutěže pro fans“! Díky ní jsme v klubech a na internetu soutěžili s Vámi – věrnými fanoušky Líhně – o atraktivní ceny našich partnerů. Pro tento ročník jsme se rozhodli v soutěžích a rozdávání cen pokračovat, ale vše se zatím odehrávalo zejména v klubech – během koncertních soutěžních kol. Stejně tak na Velkém hudebním finále za účasti čtyř nejlepších tohoto ročníku budete ještě jednou moci pod značkou soutěže PRIMrock tipovat vítěze letošního ročníku Líhně!

ALE POZOR!!! Na následující tři týdny jsme pro ty nedočkavé připravili pro zpestření tři soutěžní kola na netu a FB! Takže čtěte dále a zapojte se! Je to jednoduché a připravené ceny jsou skvělé!

SOUTĚŽE PRO FANS KONČÍ - známe posledního výherce - čtěte níže!!!

VYHRÁVAT TOTIŽ NEMUSÍ JEN KAPELY!!! "Soutěže pro fans" jsou opět ZDE! SOUTĚŽTE!!!

PRAVIDLA JSOU JEDNODUCHÁ: Každou středu v poledne počínaje 9.5.2018 a konče 23.5.2018 bude na tomto místě zveřejněna jedna soutěžní otázka, která se bude vztahovat k našim partnerům, historii, současnosti, nebo zajímavostem soutěže Líheň 2018. Stačí na ni správně odpovědět (najít třeba odpověď na našem FB, webu, stránkách partnera apod.) do termínu uvedeného před otázkou (vždy do úterní půlnoci) na: produkce@vikingagency.cz a můžete vyhrát právě vy! Do hlavičky emailu je nutné uvést: LÍHEŇ 2018 - FANS a správnou odpověď. Losování správných odpovědí bude probíhat hned následující den dopoledne a výherce bude obratem emailem kontaktován ohledně předání ceny. Cena bude zaslána poštou, nebo předána osobně. Další dárky pak budeme ve velkém rozdávat i na Velkém finále v sobotu 2. června 2018 u Slezskoostravského hradu - kde se odehraje v rámci festivalu Slezskoostravský Rockfest i Velké finále soutěže.

1. KOLO JE TADY - čtěte a třeba i tady najdete nápovědu!!!

Historie soutěže píše letos již sedmnáctý ročník a je jednou z nejstarších klubových soutěží nejen v Česku. Vznikla ve městě Havířov, díky jeho mnohaleté podpoře, a zejména iniciativě agentury Viking agency a dalších partnerů, kteří se občas mění, ale spousta jich zůstává mnoho let. Mezi ty novější a ryze havířovské patří například internetový módní shop Wayfarer, parádní Prima pekárna, či odborník na zdravou výživu a doplňky NaturProdukt. Těmi pravidlenými zase jsou machři na merchandising - Crystal production, na cizí jazyky Lovely Language school, či na sportovní zájezdy Sportovní klub.cz. Loga těchto partnerů i prokliky najdete v sekci Partneři, ale na stránkách www.lihen.cz najdete i mnoho dalších zajímavých odkazů.

1. soutěžní otázka zní: Už jsme v tiskových zprávách několikrát psali, že ve finále nikdy nebyly dvě slovenské kapely najdenou, a celkově jich bylo ve finále velmi málo??? Kolik slovenských kapel se do této chvíle zúčastnilo finálových bojů???

a. tři - SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ

b. čtyři

c. pět 

Kde najdete odpověď je na vás, ale začínáme poměrně zlehka, takže určitě nebudete mít problém správnou odpověď nastudovat... Za správnou odpověď jeden z vás tentokrát získá dvě vstupenky na náš partnerský festival Slezskoostravský Rockfest, kde se 2.6. uskuteční Velké finále, půlroční internetové předplatné časopisu Muzikus a hlavně Balíček zdraví nejen pro muzikanty od společnosti NaturProdukt! HODNĚ ŠTĚSTÍ!

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ 1. KOLA!!!

Poměrně hodně vás odpovědělo hned na první soutěžní otázku a všichni jste odpověděli naprosto správně!!! Velkého finále soutěže se dosud opravdu zúčastnily jen tři hudební skupiny ze Slovenska a správná odpověď tedy zní: a). Vylosovaným výhercem a šťastným majitelem dvou vstupenek na Slezskoostravský Rockfest, půlročního internetového předplatného časopisu Muzikus a Balíčku zdraví nejen pro muzikanty od společnosti NaturProdukt se stává: Jiří Okrouhlý z obce Zbiroh.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. KOLO – opět čtěte a informujte se o službách našich skvělých partnerů!!!

Bez partnerů by to prostě nešlo - to ví asi každý pořadatel i návštěvník jakékoliv sportovní, či kulturní akce. O to více potěší, když se jich najde dost na to, aby akce proběhla podle představ všech zúčastněných a zůstaly po ní jen příjemné vzpomínky. O to se snažíme již sedmnáct let, nicméně poprvé se nám podařilo získat podporu Moravskoslezského kraje, za což jsme samozřejmě velice vděční a i to byl jeden z důležitých momentů, proč v této náročné práci ještě pokračovat! Pokud se ale ohlédneme za dalšími významnými partnery tohoto ročníku, pak se už léta můžeme opírat o přízeň cestovní kanceláře CK Gargano, která nabízí své služby ve stejnojmenném letovisku a vlastním areálu přímo u moře pod názvem Villaggio Riccio. My jsme tam osobně byli a můžeme jen vřele doporučit! Stejně tak musíme doporučit služby našeho dalšího partnera – výrobce českých hodinek PRIM, který zaštítil soutěž pro fanoušky a také obdaruje touto tradiční českou technikou ty nejlepší hudebníky Líhně. Služby této značky hledejte na www.prim-hodinky.cz!!! A když už jsme u těch tradičních partnerů, pak nemůžeme zapomenout na pivovar Radegast, který je stále s námi! Dlouhá léta byl generálním partnerem soutěže a jeho pivo chutná nejen pořadatelskému týmu, ale i muzikantům, kteří za námi na koncerty přijíždějí z celé střední Evropy… O tiskoviny a hlavně velké bantexové plachty se nám už roky stará další z partnerů – společnost VIDA print, a posledním, koho bychom vám chtěli v tomto týdnu připomenout je další tradiční partner, a sice ten, koho si sebou bereme jak na cesty, tak i velmi rádi domů. Je jím značka Software for my hardware, která nás roky zásobuje pánskými ochrannými pomůckami… Na stránkách našich partnerů najdete vše potřebné a věříme, že jejich služby využijete!

2. soutěžní otázka zní:

V létě se všude každoročně pořádá řada festivalů a akcí, na kterých jistě využijete služby zmíněných partnerů. Menší i větší festivaly se pořádaly i v Havířově, odkud pochází pořádající agentura Líhně. Jen jeden festival zde však vydržel déle než deset let a dostal sem i taková jména jako Richard Műller, Kryštof, No Name, či ze zahraničních třeba The Exploited. Konal se tak dlouho dokud nám-pořadatelům peníze a síly stačily a jmenoval se Inkubátor. Dokonce zde proběhla i Velká finále prvních ročníků Líhně... Ale zpět k otázce:

Kolik ročníků festivalu Inkubátor se (pod tímto oficiálním názvem) konalo???

a. třináct - SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ

b. čtrnáct

c. patnáct 

Přejeme hodně štěstí při pátrání i následném slosování správných odpovědí!!! Tentokrát výherce získá jeden karton plechovkového piva Radegast Ryze hořká 12 (24 x 0,5l), karton pánských kondomů Software for my hardware a půlroční internetové předplatné časopisu Muzikus! Jinými slovy – ideální vybavení na léto!!! HODNĚ ŠTĚSTÍ!

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ 2. KOLA!!!

Také v tomto kole se nám sešla neuvěřitelná spousta odpovědí ze všech koutů České republiky a všichni jste opět odpověděli naprosto správně!!! Celkem se opravdu konalo symbolických 13 ročníků hudebního festivalu Inkubátor v Havířově. Poté sice ještě proběhly vzpomínkové akce na tento (svého času) gigant, ale ty již nesly jiný název a byly většinou součástí jiných akcí. Správná odpověď tedy byla: a). Vylosovaným výhercem a šťastným majitelem jednoho kartonu plechovkového piva Radegast Ryze hořká 12 (24 x 0,5l), kartonu pánských kondomů Software for my hardware a půlročního internetového předplatného časopisu Muzikus se stává paní Mgr. Ladislava Mazurová z Hořovic! Cenu zasíláme poštou a blahopřejeme!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POSLEDNÍ 3. KOLO JE TADY! Příjemné čtení a získávání nových informací…

Při přípravě soutěže Líheň se tradičně obracíme na partnery, kteří by nám pomohli soutěž finančně zajistit, ale také na ty, kteří podpoří její vítěze. Snažíme se, aby ceny byly každý rok velmi atraktivní a snad se nám to (vzhledem k zájmu kapel) i celkem daří. Zavedli jsme například takzvaný BANDBUILDING, v rámci kterého obdrží tři nejlepší kapely ceny pro utužení nálady v kapele i mimo zkušebny a pódia. Vítězná kapela pojede do italského letoviska Gargano se stejnojmennou cestovní kanceláří CK Gargano, další kapela pojede se Sportovním klubem.cz na vodu a další pak navštíví nádhernou industriální památku Dolní oblast Vítkovice (DOV). Členové jedné z kapel si prohlédnou Malý svět techniky U6, SVĚT TECHNIKY a užijí si i adrenalinový výjezd na BOLT TOWER a výhled z nejvyššího volně dostupného bodu Ostravy. Jistě si užijí i další zajímavosti Ostravy a tak, aby nemuseli nocovat na nádraží, máme pro ně připraveno krásné ubytování v Penzionu SILMA v Rychvaldu nedaleko Ostravy. Doporučujeme a sami aktivně využíváme při různých příležitostech, ať už oslavách, či ubytování hudebníků, kteří k nám na Ostravsko přijíždějí…

Hudebníky samozřejmě z cen zajímají také vystoupení, které pro ty nejlepší zajišťujeme – zkusí se např. probojovat až na letošní Colours of Ostrava, domluveno je zahájení oslav piva Radegast den a řada dalších akcí. Připravili jsme pro ně ale i tři nahrávací studia, kde mohou pod taktovkou místních odborníků natočit demosnímek – jmenovitě jsou to GM studio z Jablunkova, AGEUM z Přerova a Hard cafe rec. z Karviné. I jim patří díky za podporu soutěže a amatérských hudebníků. Ti nejlepší si odnesou i ceny od Hudebního světa, který je partnerem soutěže mnoho let a také mezi nás směle dostává nádherné hudební nástroje značky Sigma guitars. A komu poděkovat závěrem? Všem mediálním partnerům, společnosti Black star media, oběma spolupořádajícím klubům, porotcům, hudebníkům a samozřejmě hlavně fanouškům, pro které toto všechno denně podstupujeme. Děláme to rádi a snad je to znát…

Jednou z odměn pro fanoušky je i následující 3. soutěžní kolo – ZDE JE OTÁZKA:

V historii soutěže se Velké finále Líhně konalo nejen na pódiích festivalů (kam se letos vrací), ale i přímo v hudebních klubech. Ve kterém ze jmenovaných klubů se podle vás Velké finále Líhně nikdy nekonalo?

a. Garage  

b. Barrák - SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ

c. Stolárna

Přejeme hodně štěstí při hledání správné odpovědi a také následném losování!!! Výherce v tomto posledním soutěžním kole získá (díky spolupráci s Dolní oblastí Vítkovice) velmi atraktivní cenu – pozná ostravskou industriální historii opravdu od A do Z! Jinými slovy - získá po dvou vstupenkách do Hornické expozice LANDEK PARK v Ostravě-Petřkovicích a také do dvou expozic DOV - Malého světa techniky U6 a SVĚTA TECHNIKY. Zveme tímto všechny (ať již vyhrají, či ne) srdečně do centra Moravskoslezského kraje k poznání naší historie i současnosti!

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ 3. KOLA!!!

Ani tentokrát nikdo ze soutěžících fanoušků při hledání správné odpovědi nechyboval! Jste prostě skvělí!!! A správná odpověď? Velké finále Líhně se opravdu konalo nejen na festech, ale i v klubech v Havířově a hned v několika v Ostravě - nikdy se ale nekonalo v klubu Barrák, přestože se zde soutěž konala také. Správná odpověď tedy byla: b). Majitelem poslední letošní ceny Soutěží pro fans na netu se stává: Radka Černá z Aše. Díky tomu pozná industriální historii Ostravy opravdu od A do Z! Získává po dvou vstupenkách do Hornické expozice LANDEK PARK v Ostravě-Petřkovicích a také do dvou expozic DOV - Malého světa techniky U6 a SVĚTA TECHNIKY. Doufáme, že za námi do Ostravy dorazí! Cenu opět zasíláme poštou, blahopřejeme a těšíme se zase v příštím ročníku Líhně na tomto místě "napočtenou" a "nahledanou" se všemi FANS!!!

© 2018 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis