VYHRÁVAT V LÍHNI NEMUSÍ JEN KAPELY!!!


I v roce 2018 se značkou PRIM Steel a dalšími partnery probíhají „Soutěže pro fans"!!!

Pokud patříte mezi fanoušky soutěže, pak velmi dobře víte, že jsme už v roce 2017 rozjeli sekci „Soutěže pro fans“! Díky ní jsme v klubech a na internetu soutěžili s Vámi – věrnými fanoušky Líhně – o atraktivní ceny našich partnerů. Pro tento ročník jsme se rozhodli v soutěžích a rozdávání cen pokračovat, nicméně se bude vše odehrávat tam, kde se odehrává to zásadní – v hudebních klubech během koncertních soutěžních kol a na Velkém hudebním finále za účasti čtyř nejlepších tohoto ročníku!

Už od prvního kola jsme v roce 2017 rozjeli zbrusu novou soutěž s novým Hlavním partnerem značkou PRIM pod názvem PRIMrock a právě ona bude pokračovat i letos. její princip zůstává stejný a velmi jednoduchý! Stačí si zajít do kteréhokoliv soutěžního klubu, poslechnout si tři soutěžní kapely, a před rozhodnutím poroty si správně tipnout, kdo bude v daném kole hrát PRIM (tedy zvítězí). Pokud se bude váš tip shodovat s názorem poroty - budete slosováni a vítěz si domů odnese pěkný dárek z produkce PRIM Steel. Jak jednoduché – ale jak zábavné!!!

Rozdávat dárky partnerů budeme fanouškům i v sobotu 2. června 2018 u Slezskoostravského hradu - kde se odehraje v rámci festivalu Slezskoostravský Rockfest i Velké finále soutěže.

MÁTE SE NAČ TĚŠIT - HODNĚ ŠTĚSTÍ VŠEM!!!

© 2018 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis