Čtvrtek 18.02.2016
1. kolo - HARD ROCK


  1. Messalina (Karviná)
  2. FIREBALL (Zlín)
  3. BLANT (PL, Rzeszow,Lancut)

Čtvrtek 25.02.2016
2. kolo - CROSSOVER


  1. Corps Of Noise (Chropyně)
  2. Emerald Shine (Nový Jičín)
  3. Storyum (SK, Bratislava)

Čtvrtek 03.03.2016
3. kolo - ROCK


  1. NEEASI (Vysoké Mýto)
  2. Emplane (Břeclav)
  3. Prečo nie (SK,Záriečie)

Čtvrtek 10.03.2016
4. kolo PUNK ROLL


  1. Erar Ešus (Ostrava)
  2. Nekonečník (Opava)
  3. Čo Koho Do Toho (SK,Vranov n.Topľou)

Čtvrtek 17.03.2016
5. kolo - ROCK


  1. MIMOZEM (Brno)
  2. Edgar (SK,Lipt. Osada)
  3. Jiný Rozměr (Kadaň)

Čtvrtek 24.03.2016
6. kolo - METAL


  1. Sapien (Ostrava)
  2. Skrzydlaści (PL,Poznań)
  3. Thieves in Streets (Bílovec)

Čtvrtek 31.03.2016
1. čtvrtfinále


  1. Pangolin (Havířov)
  2. MAYFLY (Frýdek-Místek)
  3. Sundial (Chomutov)

Čtvrtek 07.04.2016
2. čtvrtfinále


  1. Storyum (SK, Bratislava)
  2. United Front (Týn nad Vltavou)
  3. Thieves in Streets (Bílovec)

Čtvrtek 18.02.2016
1. kolo - METAL


  1. COUNTDOWN TO MADNESS (Liberec)
  2. SARANG (PL, Chorzow)
  3. Mass Perception (SK, Žilina)

Čtvrtek 25.02.2016
2. kolo - ROCK


  1. Aeronaut (Brno)
  2. Sundial (Chomutov)
  3. Human Bazooka (PL)

Čtvrtek 03.03.2016
3. kolo ROCK MIX


  1. MAYFLY (Frýdek-Místek)
  2. The Crushers (Kutná hora)
  3. Sparking Fuse (Brno)

Čtvrtek 10.03.2016
4. kolo - HARD ROCK


  1. The Sin Company (PL)
  2. Wild Sixtee NeiN (SK,Prešov)
  3. DeColt (Praha)

Čtvrtek 17.03.2016
5. kolo - ROCK METAL


  1. MetalCraft (Praha)
  2. Sotury (Jihlava)
  3. Flowers in the Dark(SK, Košice)

Čtvrtek 24.03.2016
6. kolo - ALTERNA ROCK


  1. Ampli Fire (Stonava,Karviná)
  2. Silent Forms (Brno)
  3. Souperman (Brno)

Čtvrtek 31.03.2016
1. čtvrtfinále


  1. SARANG (PL, Chorzow)
  2. Flowers in the Dark (SK, Košice)
  3. The Sin Company (PL)

Čtvrtek 07.04.2016
2. čtvrtfinále


  1. Goofy Cow (Olomouc)
  2. Čo Koho Do Toho (SK, Vranov nad Topľou)
  3. Kto Chce Čo Chce (SK, Bratislava)

Čtvrtek 18.02.2016
1. kolo - ROCK


  1. ŇuŇu (Brno)
  2. SUK VOLOK (Zlín)
  3. Samostatně Neprodejní (Havířov)

Čtvrtek 25.02.2016
2. kolo -POP ROCK


  1. Touchwood (Brno)
  2. Pangolin (Havířov)
  3. ---

Čtvrtek 03.03.2016
3. kolo - SKA PUNK


  1. Vražda pana Reimonta (Lázně Bohdaneč)
  2. Něco Mezi (Prostějov, Brno)
  3. EL GAUČO (Praha) - vítěz kola

Čtvrtek 10.03.2016
4. kolo - METAL


  1. Maggots (Vyškov)
  2. Death Sentence (SK,Banská Bystrica)
  3. United Front (Týn nad Vltavou)

Čtvrtek 17.03.2016
5. kolo - POP ROCK


  1. Světlo (Havířov)
  2. Devět Životů (Luka nad Jihlavou)
  3. N.O.D.U.R (Brno,Znojmo)

Čtvrtek 24.03.2016
6. kolo - PUNK ROCK


  1. VIXLAIVANT (Havířov)
  2. Kto Chce Čo Chce (SK,Bratislava)
  3. ---

Čtvrtek 31.03.2016
1. čtvrtfinále


  1. Alchymie (Chlumec n. Cidlinou)
  2. Red Mellow (PL, Krakow)
  3. Nexus (SK, Žilina)

Čtvrtek 07.04.2016
2. čtvrtfinále


  1. April the First (Olomouc)
  2. Jiný Rozměr (Kadaň)
  3. BLANT (PL, Rzeszow,Lancut)

Čtvrtek 14.04.2016
SEMIFINÁLE


  1. Sundial (Chomutov)
  2. Flowers in the Dark (SK,Košice)
  3. United Front (Týn nad Vltavou) BLANT (PL,Rzeszow,Lancut)

Sobota 23.04.2016
VELKÉ FINÁLE! STOLÁRNA, HAVÍŘOV!


  1. BLANT (PL,Rzeszow,Lancut)
  2. NEEASI (Vysoké Mýto)
  3. United Front (Týn nad Vltavou), Red Mellow (PL,Krakow)

Čtvrtek 18.02.2016
1. kolo - PUNK ROCK


  1. Stay On Course (Kopřivnice)
  2. HOT PANTS (Kadaň)
  3. Goofy Cow (Olomouc)

Čtvrtek 25.02.2016
2. kolo - ROCK


  1. Quisp (Česká Třebová)
  2. GITS (Praha)
  3. Nexus (SK, Žilina)

Čtvrtek 03.03.2016
3. kolo - ALTERNA


  1. Aneboafro (Mali,Praha)
  2. Kájova kapela(Zlín)
  3. Red Mellow (PL,Krakow)

Čtvrtek 10.03.2016
4. kolo - ROCK


  1. NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ (Litovel)
  2. Misted Mind (Prostějov)
  3. Not Perfect (Praha)

Čtvrtek 17.03.2016
5. kolo - HARD ROCK


  1. Critical Acclaim (Přerov)
  2. KELWIN (Brno)
  3. April the First (Olomouc)

Čtvrtek 24.03.2016
6. kolo - ACOUSTIC


  1. Trocha Klidu (Šumperk)
  2. NEBEZTEBE (Brno)
  3. Alchymie (Chlumec n. Cidlinou)

Čtvrtek 31.03.2016
1. čtvrtfinále


  1. Misted Mind (Prostějov)
  2. NEEASI (Vysoké Mýto)
  3. Něco Mezi (Prostějov, Brno)

Čtvrtek 07.04.2016
2. čtvrtfinále


  1. N.O.D.U.R. (Brno, Znojmo)
  2. Ampli Fire (Stonava, Karviná)
  3. ŇuŇu (Brno)

Čtvrtek 14.04.2016
SEMIFINÁLE


  1. Goofy Cow (Olomouc)
  2. ŇuŇu (Brno)
  3. NEEASI (Vysoké Mýto) Red Mellow (PL,Krakow)

© 2013 copyright Radegast Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis