DW8 (Jeseník) Svatý Jidáš (Bratrušov) Los Perdidos (Holešov)


DW8 (Jeseník) Svatý Jidáš (Bratrušov) Los Perdidos (Holešov)

uveřejneno: Úterý 07.04.2015

1. čtvrtfinále Radegast Líhně 2015 - Kavárna U6 DOV

Ennoia (Ostrava) Xenon (Poděbrady) Bloody Obsession (Orlová)


Ennoia (Ostrava) Xenon (Poděbrady) Bloody Obsession (Orlová)

uveřejneno: Úterý 07.04.2015

1. čtvrtfinále Radegast Líhně 2015 - JAZZ club Havířov

Minute to Escape (Bruntál) Yesterdays (Ostrava) Wasabi


Minute to Escape (Bruntál) Yesterdays (Ostrava) Wasabi

uveřejneno: Úterý 07.04.2015

1. čtvrtfinále Radegast Líhně 2015 - Music club BARROCKO

SAM-OU-HELL (Zdice) Czarna Pantera (PL) RÁZY (Ostrava)


SAM-OU-HELL (Zdice) Czarna Pantera (PL) RÁZY (Ostrava)

uveřejneno: Pondělí 06.04.2015

6. kolo Radegast Líhně 2015 - Kavárna U6 Dolní oblast Vítkovice

Bad Habit (Brno), Inner Empire (Ostrava)


Bad Habit (Brno), Inner Empire (Ostrava)

uveřejneno: Pondělí 06.04.2015

6. kolo Radegast Líhně 2015 -JAZZ club Havířov

Reserve (Ostrava), Vera Muse (Havířov, D.Datyně)


Reserve (Ostrava), Vera Muse (Havířov, D.Datyně)

uveřejneno: Pondělí 06.04.2015

5. kolo Radegast Líhně 2015 - Kavárna U6 Dolní oblast Vítkovice

Kowall Company (Přerov) Samostatně Neprodejní (Havířov)


Kowall Company (Přerov) Samostatně Neprodejní (Havířov)

uveřejneno: Pondělí 06.04.2015

5. kolo Radegast Líhně 2015 -JAZZ club Havířov

ONSET (Brno) Whizper (Knurów PL) Crouch (Brno)


ONSET (Brno) Whizper (Knurów PL) Crouch (Brno)

uveřejneno: Pondělí 06.04.2015

5. kolo Radegast Líhně 2015 - Music club BARROCKO

The Parable (Havířov) De ImperfAction (Praha) Anunnaki (SK)


The Parable (Havířov) De ImperfAction (Praha) Anunnaki (SK)

uveřejneno: Čtvrtek 26.03.2015

4. kolo Radegast Líhně 2015 - Kavárna U6 Dolní oblast Vítkovice

10coins (Havířov) Mass Perception (Žilina SK) Eleanor Gray (PL)


10coins (Havířov) Mass Perception (Žilina SK) Eleanor Gray (PL)

uveřejneno: Čtvrtek 26.03.2015

4. kolo Radegast Líhně 2015 -JAZZ club Havířov

Svatý Jidáš (Bratrušov) GMK (Nýdek) proAge (Bendzin PL)


Svatý Jidáš (Bratrušov) GMK (Nýdek) proAge (Bendzin PL)

uveřejneno: Čtvrtek 26.03.2015

4. kolo Radegast Líhně 2015 - Music club BARROCKO

Minute to Escape (Bruntál) Marek Braun (Brno) SUK VOLOK (Zlín)


Minute to Escape (Bruntál) Marek Braun (Brno) SUK VOLOK (Zlín)

uveřejneno: Čtvrtek 26.03.2015

4. základní kolo Radegast Líhně 2015 - HARD ROCK - Bounty Rock Cafe

Barrage (Liberec) Ptakustik (Valmez) Nač ten spěch (Orlová)


Barrage (Liberec) Ptakustik (Valmez) Nač ten spěch (Orlová)

uveřejneno: Čtvrtek 12.03.2015

3. kolo Radegast Líhně 2015 - Kavárna U6 Dolní oblast Vítkovice

VIXLAIVANT (Havířov) Ends At Last (Třeboň) Los Perdidos(Holešov)


VIXLAIVANT (Havířov) Ends At Last (Třeboň) Los Perdidos(Holešov)

uveřejneno: Čtvrtek 12.03.2015

3. kolo Radegast Líhně 2015 -JAZZ club Havířov

<12345678910111213141516>

© 2019 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis