Reserve (Ostrava), Vera Muse (Havířov, D.Datyně)


Reserve (Ostrava), Vera Muse (Havířov, D.Datyně)

uveřejneno: Pondělí 06.04.2015

5. kolo Radegast Líhně 2015 - Kavárna U6 Dolní oblast Vítkovice

Kowall Company (Přerov) Samostatně Neprodejní (Havířov)


Kowall Company (Přerov) Samostatně Neprodejní (Havířov)

uveřejneno: Pondělí 06.04.2015

5. kolo Radegast Líhně 2015 -JAZZ club Havířov

ONSET (Brno) Whizper (Knurów PL) Crouch (Brno)


ONSET (Brno) Whizper (Knurów PL) Crouch (Brno)

uveřejneno: Pondělí 06.04.2015

5. kolo Radegast Líhně 2015 - Music club BARROCKO

The Parable (Havířov) De ImperfAction (Praha) Anunnaki (SK)


The Parable (Havířov) De ImperfAction (Praha) Anunnaki (SK)

uveřejneno: Čtvrtek 26.03.2015

4. kolo Radegast Líhně 2015 - Kavárna U6 Dolní oblast Vítkovice

10coins (Havířov) Mass Perception (Žilina SK) Eleanor Gray (PL)


10coins (Havířov) Mass Perception (Žilina SK) Eleanor Gray (PL)

uveřejneno: Čtvrtek 26.03.2015

4. kolo Radegast Líhně 2015 -JAZZ club Havířov

Svatý Jidáš (Bratrušov) GMK (Nýdek) proAge (Bendzin PL)


Svatý Jidáš (Bratrušov) GMK (Nýdek) proAge (Bendzin PL)

uveřejneno: Čtvrtek 26.03.2015

4. kolo Radegast Líhně 2015 - Music club BARROCKO

Minute to Escape (Bruntál) Marek Braun (Brno) SUK VOLOK (Zlín)


Minute to Escape (Bruntál) Marek Braun (Brno) SUK VOLOK (Zlín)

uveřejneno: Čtvrtek 26.03.2015

4. základní kolo Radegast Líhně 2015 - HARD ROCK - Bounty Rock Cafe

Barrage (Liberec) Ptakustik (Valmez) Nač ten spěch (Orlová)


Barrage (Liberec) Ptakustik (Valmez) Nač ten spěch (Orlová)

uveřejneno: Čtvrtek 12.03.2015

3. kolo Radegast Líhně 2015 - Kavárna U6 Dolní oblast Vítkovice

VIXLAIVANT (Havířov) Ends At Last (Třeboň) Los Perdidos(Holešov)


VIXLAIVANT (Havířov) Ends At Last (Třeboň) Los Perdidos(Holešov)

uveřejneno: Čtvrtek 12.03.2015

3. kolo Radegast Líhně 2015 -JAZZ club Havířov

InDespair (PL) Ennoia (Ostrava) Disolation (Třinec)


InDespair (PL) Ennoia (Ostrava) Disolation (Třinec)

uveřejneno: Čtvrtek 12.03.2015

3. kolo Radegast Líhně 2015 - Music club BARROCKO

3ola (Trnava SK) Gazdina roba (Brno) Kájova kapela (Zlín)


3ola (Trnava SK) Gazdina roba (Brno) Kájova kapela (Zlín)

uveřejneno: Čtvrtek 12.03.2015

3. základní kolo Radegast Líhně 2015 - Bounty Rock Cafe

Under The Skin(Frýdek Místek), the dust (Valmez) Yesterdays - Ov


Under The Skin(Frýdek Místek), the dust (Valmez) Yesterdays - Ov

uveřejneno: Úterý 03.03.2015

2. kolo Radegast Líhně 2015 - Kavárna U6 Dolní oblast Vítkovice

PostCoal (Karviná) Xenon (Poděbrady) DeadWind (Olomouc)


PostCoal (Karviná) Xenon (Poděbrady) DeadWind (Olomouc)

uveřejneno: Úterý 03.03.2015

2. kolo Radegast Líhně 2015 - Music club BARROCKO

Trashing Machine, Epistemy, BLOODY OBSSESION


Trashing Machine, Epistemy, BLOODY OBSSESION

uveřejneno: Úterý 03.03.2015

2. kolo Radegast Líhně 2015 -JAZZ club Havířov

<1234567891011121314>

© 2018 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis