MetalCraft (Praha) Sotury (Jihlava) Flowers in the Dark(SK,)


MetalCraft (Praha) Sotury (Jihlava) Flowers in the Dark(SK,)

uveřejneno: Úterý 22.03.2016

5. základní kolo Radegast Líhně 2016 - BARROCKO music club - Třinec

Světlo (Havířov) Devět Životů (Luka n. Jihlavou) N.O.D.U.R(Brno)


Světlo (Havířov) Devět Životů (Luka n. Jihlavou) N.O.D.U.R(Brno)

uveřejneno: Úterý 22.03.2016

5. základní kolo Radegast Líhně 2016 - JAZZ club Havířov

The Sin Company (PL) Wild Sixtee NeiN (SK,Prešov) DeColt (Praha)


The Sin Company (PL) Wild Sixtee NeiN (SK,Prešov) DeColt (Praha)

uveřejneno: Úterý 15.03.2016

4. základní kolo Radegast Líhně 2016 - BARROCKO music club - Třinec

Maggots (Vyškov) Death Sentence (SK,) United Front (Týn n.Vltav)


Maggots (Vyškov) Death Sentence (SK,) United Front (Týn n.Vltav)

uveřejneno: Úterý 15.03.2016

4. základní kolo Radegast Líhně v JAZZ club - Havířov

Erar Ešus (Ostrava) Nekonečník (Opava) Čo Koho Do Toho (SK,)


Erar Ešus (Ostrava) Nekonečník (Opava) Čo Koho Do Toho (SK,)

uveřejneno: Úterý 15.03.2016

4. základní kolo Radegast Líhně 2016 - BARRÁK music club - Ostrava

NEEASI (Vysoké Mýto) Emplane (Břeclav) Prečo nie (SK,Záriečie)


NEEASI (Vysoké Mýto) Emplane (Břeclav) Prečo nie (SK,Záriečie)

uveřejneno: Pondělí 07.03.2016

3. základní kolo Radegast Líhně 2016 - BARRÁK music club Ostrava

MAYFLY(F - M) The Crushers (Kutná hora) Sparking Fuse (Brno)


MAYFLY(F - M) The Crushers (Kutná hora) Sparking Fuse (Brno)

uveřejneno: Pondělí 07.03.2016

3. základní kolo Radegast Líhně 2016 - BARROCKO music club Třinec

Vražda pana Reimonta (Lázně Bohdaneč) Něco Mezi (Prostějov,Brno)


Vražda pana Reimonta (Lázně Bohdaneč) Něco Mezi (Prostějov,Brno)

uveřejneno: Pondělí 07.03.2016

3. základní kolo Radegast Líhně 2016 - JAZZ club Havířov

Corps Of Noise (Chropyně) Emerald Shine (Nový Jičín) Storyum(SK)


Corps Of Noise (Chropyně) Emerald Shine (Nový Jičín) Storyum(SK)

uveřejneno: Pátek 04.03.2016

2. základní kolo Radegast Líhně 2016 - BARRÁK music club - Ostrava

Touchwood (Brno) Pangolin (Havířov)


Touchwood (Brno) Pangolin (Havířov)

uveřejneno: Pátek 04.03.2016

2. základní kolo Radegast Líhně 2016 - JAZZ club - Havířov

Messalina (Karviná) FIREBALL (Zlín) BLANT (PL,Rzezsov,Lancut)


Messalina (Karviná) FIREBALL (Zlín) BLANT (PL,Rzezsov,Lancut)

uveřejneno: Čtvrtek 03.03.2016

1. základní kolo Radegast Líhně 2016 - BARRÁK music club Ostrava

Stay On Course (Kopřivnice) HOT PANTS (Kadaň) Goofy Cow(Olomouc)


Stay On Course (Kopřivnice) HOT PANTS (Kadaň) Goofy Cow(Olomouc)

uveřejneno: Čtvrtek 03.03.2016

1. základní kolo Radegast Líhně 2016 - Bounty Rock Cafe - Olomouc

ŇuŇu (Brno) SUK VOLOK (Zlín) Samostatně Neprodejní (Havířov)


ŇuŇu (Brno) SUK VOLOK (Zlín) Samostatně Neprodejní (Havířov)

uveřejneno: Čtvrtek 03.03.2016

1. základní kolo Radegast Líhně 2016 - JAZZ club Havířov

Velké finále Radegast Líhně 2015 - Stolárna klub Havířov


Velké finále Radegast Líhně 2015 - Stolárna klub Havířov

uveřejneno: Pátek 22.05.2015

<12345678910111213141516>

© 2019 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis