Líheň 2020 - třetí kolo Club Centrum Havířov


Líheň 2020 - třetí kolo Club Centrum Havířov

uveřejneno: Čtvrtek 05.03.2020

Zdendalele band (Štramberk,Cz); Sugar and Spice holding company (Olomouc,Cz); Vox Supra (Žilina,SK)

Líheň 2020 - třetí kolo Garage pub Krakov


Líheň 2020 - třetí kolo Garage pub Krakov

uveřejneno: Čtvrtek 05.03.2020

Karramordach(Dolný Kubín,SK); Groundkeeper(Mikulov,CZ); echo (Nový Jičín,CZ)

Líheň 2020 - třetí kolo HARDCAFE Karviná


Líheň 2020 - třetí kolo HARDCAFE Karviná

uveřejneno: Čtvrtek 05.03.2020

Salvation (Brno,CZ); Beat Sisters (Beroun,CZ); SubLunar (Wiercany,PL)

Líheň 2020 - druhé kolo Garage pub Krakov


Líheň 2020 - druhé kolo Garage pub Krakov

uveřejneno: Středa 04.03.2020

Harry Boyle (Ostrava,CZ); Anomie (Milotice,CZ); Knut Knotgursen (Žilina, SK)

Líheň 2020 - druhé kolo Club Centrum


Líheň 2020 - druhé kolo Club Centrum

uveřejneno: Čtvrtek 27.02.2020

Vypuštěné Koupaliště (Sezemice,CZ); SELF MADE (Ostrava,CZ); IQ:60 (Havířov,CZ)

Líheň 2020 - druhé kolo HARDCAFE Karviná


Líheň 2020 - druhé kolo HARDCAFE Karviná

uveřejneno: Čtvrtek 27.02.2020

VOLUME (Trenčín, SK); tartarO:s (Krnov,CZ); Loud Laboratory (Jihlava,CZ)

Líheň 2020 - první kolo Club Centrum Havířov


Líheň 2020 - první kolo Club Centrum Havířov

uveřejneno: Středa 26.02.2020

Dundee & FRIENDS (CZ); Morybundus Band (CZ); 432 Hz (CZ)

Líheň 2020 - první kolo Garage pub Krakow


Líheň 2020 - první kolo Garage pub Krakow

uveřejneno: Středa 26.02.2020

Narcis (Orlová,CZ);Moleskin (Sosnowiec,PL); NüDrive (Brno,CZ)

Líheň 2020 - první kolo HARDCAFE Karviná


Líheň 2020 - první kolo HARDCAFE Karviná

uveřejneno: Středa 26.02.2020

Noise Flow (CZ); Second End (CZ); NighTeen SevenTies (SK)

VELKÉ FINÁLE „LÍHEŇ 2019“


VELKÉ FINÁLE „LÍHEŇ 2019“

uveřejneno: Středa 05.06.2019

1.6.2019, Ostrava Loděnice SORFest
Autor: Martin Grobař / grobephoto.com

Dream Atlas (PL);Where Are We Now (Brno);The October Leaves (PL)


Dream Atlas (PL);Where Are We Now (Brno);The October Leaves (PL)

uveřejneno: Pátek 10.05.2019

Semifinále - Stolárna Havířov

432 Hz (Frýdek-Místek);Inclusion (Kraków, PL);Sceletons (Hradec Králové)


432 Hz (Frýdek-Místek);Inclusion (Kraków, PL);Sceletons (Hradec Králové)

uveřejneno: Pátek 10.05.2019

Semifinále - Hard Cafe Karviná

L.D.G.C.(Opava);Inclusion (Kraków, PL);Dolina Cieni (Myślenice,PL)


L.D.G.C.(Opava);Inclusion (Kraków, PL);Dolina Cieni (Myślenice,PL)

uveřejneno: Středa 01.05.2019

2. čtvrtfinále - Stolárna Havířov

Where Are We Now (Brno);Víčko (Brno);SacramentoPinto (Kołbiel,PL)


Where Are We Now (Brno);Víčko (Brno);SacramentoPinto (Kołbiel,PL)

uveřejneno: Středa 01.05.2019

2. čtvrtfinále - Hard Cafe Karviná

12345678910111213141516>

© 2020 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis