Známe složení posledních koncertů!


uveřejneno: 29.04.2019 | autor: Slonina

Soutěžící kapely už nám potvrdily termíny a tak můžeme zveřejnit program na čtvrteční a páteční semifinále! A vždy dojde na slíbená česko-polská klání! Dvě kapely půjdou dál - jen jedna vždy skončí...

Na poslední kolo do Havířova můžete ZDARMA zamířit ve čtvrtek 02.05.2019 - ve Stolárně tady proběhne rozhodující bitva o dvě postupová místa do Velkého finále. Ze tří účinkujících v semifinále vždy dva postupují dál - jen pro jednoho cesta soutěží bohužel skončí. Polsko tady má jistotu jednoho postupu, když má dva zástupce a Česko reprezentuje jediná kapela - zato velmi dobrá - a tak se opravdu čeká skvělý koncert - přijďte!!! Rozdáme ceny i mezi fanoušky!!! Začínáme už v 19:00 hod.!

Vystoupí:


  1. Dream Atlas (Pszczyna,PL)
  2. Where Are We Now (Brno)
  3. The October Leaves (Rybnik,PL)

Radost uděláme určitě karviňákům, kteří uvidí své semifinále také samozřejmě ZDARMA, ale především v pátek a tak nebudou omezováni ranním vstáváním do práce... V pátek 03.05.2019 začínáme v Hard Cafe zápolit o druhá dvě postupová místa do Velkého finále také po sedmé večerní. Jistotu alespoň jednoho postupu odtud má pro změnu Česko s dvojím zastoupením, ale i tady si jediný polský zástupce brousí zuby na postup!!! Pojďte se podívat, které čtyři kapely po tomto dvojím semifinále uvidíme ve Velkém finále!!! Rozdáme ceny i mezi fanoušky stejně jako v Havířově a bude to důstojné ukončení klubové části soutěže!!! 

Vystoupí:


  1. 432 Hz (Frýdek-Místek)
  2. Inclusion (Kraków, PL)
  3. Sceletons (Hradec Králové)

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis