Začínáme za 24 hodin!!!


uveřejneno: 31.05.2019 | autor: Slonina

Už je to tady! Měsíce dřiny se stávají minulostí a před námi je poslední koncert plnoletého ročníku Líhně!!! Pevně věříme, že zítra budete s námi na Loděnici u pěší lávky na hrad přesně ve dvě!

Vše důležité bylo řečeno, finalisté jsou známi a my už jen skládáme dohromady Velkou porotu, která rozhodně o vítězi a dalších místech letošního ročníku Líhně! Už nyní je jisté, že finálová porota nebude mít méně než patnáct členů a zasednou v ní jak letití hudebníci, tak pořadatelé akcí, novináři, či partneři, ale i učitelé hudby! Kapely tak budou opravdu pod drobnohledem a každý z porotců bude jistě sledovat jinou stránku. Také to nám zajišťuje již mnoho let kvalitní nadhled a skutečně férové rozhodování. Rozdělovat se budou ceny za 200 tisíc korun a tak je zapotřebí mít vše řádně podchyceno. Pokud nám s rozhodováním pomůžete vaším potleskem, či tancem pod pódiem, bude to samozřejmě jen ku prospěchu věci.

Připraveny máme i slíbené soutěže pro malé i velké a tak zde jistě strávíme příjemné odpoledne a mnoho z nás i Den dětí, který nám připadl právě na tento Velký den! Těšíme se na vás!!! 

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis