Začínáme ve čtvrtek a v pátek bude i Valentýn!


uveřejneno: 10.02.2020 | autor: Slonina

Už ve čtvrtek se rozběhne devatenáctý ročník Líhně a program prvního kola je zveřejněn! Na páteční první kolo v Havířově zveme zamilované rockerky! Dostanou totiž dárek!

Ano, ano, ano!!! Už je to tady! Soutěž se rozjíždí a program se postupně odtajňuje! Už ve čtvrtek se na vás těšíme tradičně od sedmé večerní v polském klubu Garage pub a karvinském Hard Cafe a v pátek historicky poprvé v podzemí havířovského kina Centrum! A jelikož je to poprvé - máme pro vás hned BONUS! Každá rockerka, která projde dveřmi klubu a bude starší 18ti let dostane od Líhně dárek - lahvinku Frisco! Takže rockeři - popadněte své drahé polovičky pod paži a pojďte slavit Valentýna na Líheň! Odměňovat budeme až do vydání zásob a pevně věříme, že vydáme opravdu všechno, co přivezeme! A to není jediné překvapení a novinka tohoto týdne!

Například ve středu 12. února opět rozjedeme další ročník Soutěží pro FANS! Budete zase moci hledat správné odpovědi na netu i v klubech a za toto hledání budete odměňováni zajímavými cenami partnerů! A nemusíte být nutně z našeho regionu - stačí prostě jen fandit Líhni!!! Letos máme připravenu například spoustu vstupenek na koncerty a festivaly, vstupy do Dolní oblasti Vítkovic, ale i oblíbené pivo Radegast, balíčky zdraví od společnosti Naturprodukt, nějaké ty lahvinky od Stramis.cz, a mnohé další ceny, které klidně zašleme až k vám domů, pokud si je nechcete vyzvednout v klubu... Takže do toho! Čtěte a sledujte! 

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis