Vyhrávali fanoušci i kapely!


uveřejneno: 04.03.2016 | autor: Slonina

Nejen hudebníci vyhrávají v tomto ročníku soutěže, ale také její fanoušci. V sekci "Soutěže pro fans" se podívejte, kdo vyhrál tentokrát a soutěžte s námi! Pro kapely máme další ceny!

V sekci Soutěže pro fans už tři týdny soutěžíme s fanoušky a pěkně se nám to rozjelo - každý týden přichází desítky správných odpovědí a každý pátek losujeme výhry. Zatím jste se podělili například o symbolický karton piva Radegast Ryze hořká 12, či vstupenky do Dolní oblasti Vítkovice. Tento týden už se ale soutěžíte hned o tři ceny najednou – dvě vstupenky na Slezskoostravský Rockfest, či dvakrát dvě vstupenky na koncert skupiny Zrní v havířovské Stolárně. Takže se tužte! Kapely se ve čtvrtek tužily taky a měly to dost náročné!!!

O postup do čtvrtfinálových bojů se v kompletních trojicích pralo mezi sebou dalších dvanáct hudebních skupin. Z klubu Barrák v Ostravě postoupila parta NEEASI z Vysokého Mýta, která v soutěži již není nováčkem, nicméně prošla v posledních letech bouřlivými změnami a zvraty a možná je toto jejich návrat k úspěchu. Z havířovského Jazz clubu postoupila kapela EL GAUČO z Prahy, i když to také měla velmi těžké a do poslední chvíle nebylo jasné, kdo se stane vítězem tohoto kola. Z music clubu Barrocko z Třince se dále podívá skupina MAYFLY z Frýdku-Místku a z olomouckého Bounty Rock Café pak další, již třetí, polský zástupce - Red Mellow z Krakova. Přestože tentokrát byla soutěžní kola stylově docela promíchaná, utkaly se mezi sebou vždy velmi kvalitní kapely a porota měla opět co dělat. Jsme zvědaví, jak si poradí s dalším kolem, které proběhne na stejných místech už ve čtvrtek 10. března! 

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis