Velké finále už v sobotu!!!


uveřejneno: 18.04.2017 | autor: Slonina

Už v sobotu se na Vás všechny těšíme na Velkém finále letošního ročníku soutěže v klubu Stolárna v Havířově a máme pro vás připravenu řadu novinek! Soutěžit totiž nebudou jen kapely, ale i fanoušci!

Přesně tak! Už ve čtyři hodiny odpoledne to vypukne a těšit se můžete na vystoupení čtyř finalistů a také samozřejmě Patona soutěže Kamila Střihavky s kapelou Leaders. Ano tím, ale program neskončí - hned poté nastoupí na pódium slovutný DJ XiXao, který bude pouštět skvělou muziku až do ranních hodin. A toto celé mejdlo můžete zažít ZDARMA, jak jste na Wayfarer. Líhni zvyklí! A to ještě není vše!!! Chcete si také odnést domů nějaký dárek? Tak neváhejte a přijďte!

V průběhu celé soutěže jste tipovali v klubech vítěze jednotlivých kol a ti, kdo se trefili do gusta poroty, byli poté slosováni v soutěži PRIMrock s touto slovutnou značkou hodinek české výroby. Na Velké finále jsme to ale ještě vyšperkovali! Pokud správně tipnete vítěze letošního ročníku, budete moci vyhrát ne jeden dárek, ale hned celou řadu dárků našich partnerů! Nebude tedy problém odejít s cenami v hodnotě tisíců korun, aniž by jste byli hudebníky - stačí správně fandit! Jdete do toho s námi??? Buďte na místě včas!  

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis