V sobotu do havířovské Stolárny na Velké finále!


uveřejneno: 07.12.2021 | autor: Slonina

Malým „minifestivalem“ vyvrcholí 20. ročník Líhně už tuto sobotu 11.12. od 12.11 hod.! Přijďte všichni po šestadvaceti kolech letos naposledy! Hostem bude Pavel Hanus z Citronu se sólovým projektem!

Letošní rok je pro soutěž plný symboliky a tak to nebudeme měnit ani na Velkém finále. To se koná ve Stolárně 11.12. roku 21 a proto do klubu budeme pouštět návštěvníky už od 12:11 hod. Místo původně tradičních čtyř finalistů jsme se pak rozhodli do finále poslat hned pět kapel a ocenit tak přístup hudebníků k soutěži. Těšit se tak můžete na už zmíněné kapely: Them Switcheroos z Uherského Hradiště, dvojici brněnských finalistů startup a The Desperate Mind, Dazed and Confused ze Vsetína, doplněnou o jediného zástupce Čech – kapelu Plující ze Skutče. Ani to ale nebude vše, takže se finále soutěže letos opravdu promění v malý hudební festival čítající šest kapel.

Tradičně míváme na finále pozvaného zajímavého hudebního hosta a ani to letos nebudeme měnit. Už nám zde hrál například Kamil Střihavka, skupiny Abraxas, či Buty, a letos jsme si pozvali kamaráda a fantastického kytaristu skupiny Citron - Pavla Hanuse. Ten přiveze na závěr večera luxusní show se svým sólovým projektem a dokáže těm, kdo ho ještě neznají, že je i skvělý zpěvák. Ani tím ale výčet bohatého sobotního programu pro návštěvníky nekončí.

Každoročně s vámi soutěžíme online v Soutěžích pro FANS o atraktivní ceny a na Velké finále jsme si připravili tipovací soutěž o pořadí kapel: TIPNĚTE SI, KDO BUDE HRÁT PRIM! Ti nejúspěšnější tipeři si ze Stolárny odnesou opravdu hodnotné ceny – tou hlavní budou hodinky PRIM ROCK za téměř pět tisíc korun od společnosti PRIM Úvodní stránka | PRIM hodinky - originální české pánské, dámské, dětské hodinky a hodiny (prim-hodinky.cz). Cen ale bude mnohem více - třeba karton piva Radegast apod - a taky "Soutěží pro FANS LIVE" po celé sobotní odpoledne.  

I přes ztížené podmínky posledních let chceme v sobotu zakončit 20 let poctivé práce pro růst hudebníků v Česku a střední Evropě solidním minifestivalem - Velkým finále. Srdečně zveme a tradičně je pro vás vstup ZDARMA, a to jen a jen díky podpoře ze strany partnerů a zejména města Havířov. Děkujeme všem!

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis