Už za týden to vypukne!


uveřejneno: 11.10.2019 | autor: Slonina

Nejen adrenalinový „útěk z pout závislostí“ všeho druhu, ale i spoustu zábavy pro diváky letos nabídne už jedenáctý ročník soutěže Útěk v řetězech! A Líheň bude, jak jsme slíbili, při tom!!!

V sobotu 19. října bude na náměstí Republiky v Havířově díky Líhni znít hudba, k vidění ale budou také atraktivní vystoupení tanečních a sportovních oddílů, rozdány budou spousty cen mezi diváky i soutěžící! A protože je akce bez vstupného - čekáme vás na místě od deváté ranní až do šesté večerní!!! 

Kdybychom měli vyjmenovat všechny, kdo se na místě představí, ať už na stánku, či vystoupením, pak by nám nestačily následující řádky. Těšíme se na havířovském náměstí na spoustu tanečníků, sportovců, dětských atrakcí, ukázek práce Městské policie Havířov, prezentaci škol, sportovních klubů, Nemocnice Havířov, Besipu, dětských center a mnohých dalších. Během dne s nimi zažijeme spoustu zábavy, kterou ještě doplní hudební část akce, které jsme dali podtitul Best of Líheň. A právě díky Líhni bude na náměstí opravdu živo!!! Rozhodli jsme se, stejně jako je posláním celé soutěže Líheň, dát ještě jednou letos možnost vystoupit zajímavým kapelám z posledních ročníků, ať už se jedná o její vítěze (Blant, PL), finalisty posledního ročníku (October Leaves a Inslusions, oba PL), či nadějné regionální tváře (O.P.E.R.A. z Havířova, Coincidence z Ostravy, Kámo z Bílovce, mladičký DJ Saurus z Havířova). Program na náměstí tak pojede s minutovými pauzami celý den a bude to nářez!!! Díky partnerům je také zajištěno kvalitní občerstvení a tak nebrání nic tomu, strávit společně jeden z posledních „letních“ dnů v Havířově. 

Tradiční náplní Útěku je nicméně běh dvojic spoutaných policejními pouty neznámou krajinou. Ráno je na náměstí diváci uvidí nastupovat do autobusu, kde budou spoutáni a budou jim zavázány oči, aby neviděli, kam jedou. Až na místě startu budou vypuštěni na trať s cílem zpátky na náměstí Republiky v Havířově. Jak se poperou nejen s během ve dvojici, ale i plněním náročných úkolů v neznámém prostředí, se dozvíme večer na náměstí, kam se za námi snad všichni vrátí. Ještě máme pár posledních volných míst, takže se zájemci do soutěže stále ještě mohou hlásit na internetových stránkách soutěže www.utekvretezech.com. Slíbit jim za toto martýrium můžeme opravdu atraktivní ceny.

Vstup na akci je tradičně zdarma díky podpoře Statutárního města Havířov a hlavních partnerů, kterými letos jsou Nadace OKD, společnosti Hyundai Motor Manufactoring Czech, Partners Financial Services a.s. a WECKO, díky ale patří rozhodně všem partnerům akce - ještě jednou mockrát díky a těšíme se!. Více informací k přihláškám, či podrobný časový harmonogram najdou zájemci na stránkách akce www.utekvretezech.com, případně zde:

 

sobota 19. říjen 2019

 

PROGRAM

 

07:00 začátek akreditace soutěžících

 

07:45 ukončení akreditace soutěžících

 

08:00 odjezd soutěžících na start

 

09:00 kapela Kámo (Bílovec)

 

09:00 Bezpečnostní hřiště s Besipem (do 12 hod)

 

09:00 start 11. ročníku Útěk v řetězech (mimo náměstí)

 

10:00 taneční vystoupení Limit Dance Corporation Havířov

 

10:30 kapela O.P.E.R.A. (Havířov)

 

11:30 ukázky bojových umění SOŠ OOM Karviná

 

12:00 taneční vystoupení Maniak Aerobik Havířov

 

12:30 kapela Coincidence (Ostrava)

 

13:30 ukázky Karate Havířov

 

14:00 kapela Inclusions (Kraków, Polsko)

 

15:00 ukázky psovodů Městské policie Havířov

 

15:30 kapela October Leaves (Rybnik, Polsko)

 

16:30 ukázky bojových umění SOŠ OOM Karviná

 

17:00 kapela Blant (Rzeszów, Polsko)

 

17:40 vyhlášení výsledků 11. ročníku Útěk v řetězech

 

18:00 konec

 


ZÁBAVA PO CELÝ DEN:

 

Mladičký DJ Saurus to roztáčí!

 

Dětské hry s Asterixem

 

Nafukovací skákací hrad

 

 

 

OBČERSTVENÍ:

 

Globus stánek

 

Dr. Grill

 

Dušanovy domácí langoše

 

Káva sebou

 

Farmářské brambůrky

 

Živan a jeho energetické tyčinky

 

 

 

PREZENTAČNÍ STÁNKY:

 

Střední odborná škola ochrany osob a majetku Karviná

 

Vysoká škola Prigo Havířov

 

Cieszyński Uniwersytet III Wieku Cieszyń

 

Limit Dance Corporation Havířov

 

Karate Havířov

 

 

 

POČASÍ

 

Akce se koná za jakéhokoliv počasí

 

 

 

MÍSTO (START A CÍL ZÁVODU)

 

Náměstí Republiky (Havířov, Slezsko)

 

© 2020 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis