Už v sobotu jdeme na to!!!


uveřejneno: 28.05.2018 | autor: Slonina

Ještě stále máme volná místa v BUsFEsTU, takže pokud chcete jet s občerstvením busem přímo na finále Líhně do Ostravy (a jste z Karviné, nebo Havířova), OZVĚTE SE!!!

Velké finále je za rohem a my už jen ladíme detaily!!! Těšíme se nejen na soutěžící, ale samozřejmě hlavně na vás - fanoušky!!! Pokud jste ještě nezaregistrovali možnost cestovat na Velké finále ZDARMA, pak čtěte!!! Stačí poslat email na produkce@vikingagency.cz a do předmětu uvést: „JEDU BUsFEsTEM na Líheň z Havířova/Karviné“ (město vyberte!) a přidat do zprávy své jméno a telefonní kontakt. Ten nebude nijak zneužit – jen vás případně prozvoníme, kdyby jste na místě nebyli včas. Jako potvrzení vašeho místa v BUsFEsTU vám obratem přijde potvrzení… Věříme, že si užijeme společnou jízdu, kterou Líheň nepamatuje a na místě podpoříme čtyři nejlepší kapely tohoto ročníku! Jen pro jistotu info – cesta zpět už organizovaná není – každý z nás se zřejmě bude vracet v jiném čase (a jiném stavu) a to už bychom asi společně nedali… 

Podrobné informace ohledně času odjezdu a míst k nástupu zašleme emailem přihlášeným fanouškům, nicméně vyjíždět budeme z Karviné po jednácté hodině, po cestě se zastavíme v Havířově a poté zamíříme na Slezskoostravský hrad. Předpokládaný příjezd na místo konání Velkého finále je nejpozději do půl jedné tak, abychom v klidu stihli zahájení Velkého finále. Těšíme se! Těšte se!!!

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis