Už dnes začínají šestá kola!!!


uveřejneno: 21.03.2017 | autor: Slonina

Právě dnes začínají šestá základní kola soutěže a my jsme zvědavi na poslední čtveřici čtvrtfinalistů, které nám vygenerují. Z důvodu nemoci navíc nastoupí další náhradník...

Zdravotní komplikace znemožnily vystoupení skupiny Kowal company z Přerova v zítřejším kole v ostravském klubu U krokodýlího ocasu. Přejeme brzké vyřešení této nepříjemnosti a věříme, že se s kapelou uvidíme třeba hned příští rok. Nicméně jsme obratem kontaktovali dva nejvýše postavené náhradníky a jeden z nich nám vystoupení obratem potvrdil. V Ostravě tak bude kolo opět kompletní - trojici soutěžících doplní frýdecko-místecká parta 432 Hz. Ostatní kola jsou beze změn - už dnes se bude hrát v olomouckém klubu Bounty rock cafe, zítra U krokodýlího ocasu a tradičně ve čtvrtek v klubech Barrocko a Jazz club. 

Ve čtvrtek cca po jedenácté hodině večerní tak budeme znát kompletních 24 úspěšných kapel, které se probojovaly do letošního čtvrtfinále!!! Už příští týden tak možná na některé z nich narazíte znovu, ale už v nových pozicích, či v jiných klubech a půjde do tuhého! Ceny čekají a Velké finále se čtyřmi nejlepšími se kvapem blíží - už 22. dubna v klubu Stolárna v Havířově!

© 2020 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis