Třetí kolo za námi! V U6 hrajeme výjimečně v sobotu!


uveřejneno: 09.03.2015 | autor: Slonina

Občasné náhrady se zřejmě budou objevovat stejně jako v předchozích letech, neštěstí a nemoci prostě nechodí po horách, ale i po muzikantech. Sledujte web a face a buďte v obraze! Pozor na změnu v U6!

Díky výpadku jedné z kapel došlo minulý týden ke změně i v Třinci, kde si zahráli jako náhradníci nadějní domácí Disolation. Skončili sice až na třetím místě, ale mají v sobě potenciál a pokud nepoleví a budou pracovat na chybách, které jim porota řekla, budeme s nimi muset v budoucnu počítat. InDespair ze sousedního Polska a ostravští Ennoia však předvedli perfektní výkon a předčili je. Ennoia nakonec dala do svého setu více sebevědomí a srdce a rovněž projev zpěvačky rozhodl pro postup české kapely na úkor polské.

Neuvěřitelně živelné kolo se pak konalo v Jazz clubu v Havířově v duchu punku a ska. Přestože každá kapela hrála poněkud odlišný styl, fanoušci se zvedli ze židlí a vytvořili neuvěřitelnou kulisu, na kterou nezapomenou jak místní Vixlaivant, tak třeboňští End at last, kteří v Havířově raději po koncertě i nouzově přenocovali, či zejména skoční Los Perdidos z Holešova, kteří vybojovali postup do čtvrtfinále. Další základní kolo jsme uzavřeli v Dolní oblasti Vítkovice v klubu U6 folkově laděným večerem. Ten byl plný pohody a zábavných situací. Zároveň se stal i velkým překvapením pro porotu, kterou ohromila vítězná kapela jednoho muže Ptakustik - Tom Ptak.

Pokud patříte mezi fanoušky soutěže pak POZOR! Výjimečně se tento týden koná ostravské soutěžní kolo v sobotu, místo tradičního pátku. Čas a místo zústávají stejné! Těšíme se na vás ve všech klubech!

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis