Ti nejlepší zahrají pro vás!


uveřejneno: 09.06.2015 | autor: Slonina

Přesně jak bylo řečeno, dostávají ti nejlepší z letošní Radegast Líhně od pořadatelů prostor, aby se předvedli veřejnosti. A nepůjde jen o uzavřené firemní akce, které společnost Viking agency pořádá.

Vítězná parta Eleanor Gray z Polska se bude prezentovat svou tvorbou například v sobotu 27.6.2015 na Mistrovství České republiky ve Stuntridingu v areálu Libros v Ostravě, na oblíbeném ostravském festivalu Slezskoostravský Rock-fest na Slezskoostravském hradě vystoupí 4.7.2015 po boku takových velikánů jakými jsou Iné kafe, Blue Effect, Progres 2, či Abraxas. V září pak budou zahajovat největší pivní slavnosti v regionu - Radegastův den v Nošovicích - konkrétně 15.9.2015. Především je ale budete moci vidět na kultovním festivalu Masters of Rock ve Vizovicích v zatím neupřesněném datu a čase... Polská muzika s anglickými texty tak bude znít českou zemí určitě ještě hodně dlouho...

Také druhý v pořadí - valašskomeziříčský Ptakustik bude mít nabitou sezónu. Šestého června se díky Radegast Líhni prezentoval na Rockovém Helfštýně a sklidil zasloužené ovace. Dále jej můžete vidět již 13.6. na akci Dobrý den, město (dny města Studénka - hlavní stage), o týden později na Klubové noci United Islands of Prague (18.6. - café Neustadt - jeden z 10ti objevů klubové noci), 19.6. na Evropských dnech ve Vsetíně, či 27.6. na hluzovFestu (festival mladých kapel).

Doporučujeme sledovat, jak se i díky Radegast Líhni soutěžící posouvají!!! Stojí to za to!!!

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis