V semifinále vystoupí 3 polské a 3 české kapely


uveřejneno: 26.04.2019 | autor: Slonina

Už zbývají jen poslední dva koncerty a bude jasno, které čtyři kapely vystoupí ve Velkém finále a zabojují o hlavní ceny a kontrakty na vystoupení. O poslední místa v semifinále se hrálo ve čtvrtek...

Porota nebere ohledy na národnost!


uveřejneno: 19.04.2019 | autor: Slonina

Porota v prvním čtvrtfinále opět prokázala svou nezávislost a nehleděla na to, odkud která kapela pochází, ale jen na to, jak zahrála svůj koncertní set. Postup si tak vybojovali zahraniční hosté...

Soutěže pro fanoušky jdou také do čtvrtfinále!


uveřejneno: 15.04.2019 | autor: Slonina

Zvedáme hodnotu cen, které budou moci vyhrát naši fanoušci! Tak by se dala popsat zásadní změna v "Soutěžích pro fans", kde vyhráváte právě vy! Takže nemusíte umět na nic hrát - přesto si zahrajete!

Soutěž hudebníků zná všechny čtvrtfinalisty!


uveřejneno: 12.04.2019 | autor: Slonina

Mezinárodní zastoupení budou mít čtvrtfinálová klání ve všech třech klubech. Z téměř čtyř stovek přihlášených skupin se do čtvrtfinále probojovalo osmnáct hudebních skupin z Česka, Polska a Slovenska.

Líheň utvrzuje i rodinu!


uveřejneno: 05.04.2019 | autor: Slonina

Poměrně často se stává, že hudební skupiny zakládají sourozenci, málokdy ale "hraje celá rodina". Kapely složené jen z členů rodiny jsou spíše výjimkou – jednu jsme zažili v pátém kole v Krakowě!

Apríl přinesl změny v programu!


uveřejneno: 02.04.2019 | autor: Slonina

Doslova aprílově se nám zachovali účinkující v následujícím pátém kole, když se v každém klubu udála jedna změna. Pokud jste se tedy chystali na konkrétní účinkující - prověřte si, jestli vám zahrají!

Mezinárodní výměna kapel proběhla dokonale!


uveřejneno: 29.03.2019 | autor: Slonina

Staré lidové rčení, že „doma není nikdo prorokem“, by mohlo být podtitulem právě proběhlého čtvrtého kola. Ve všech klubech se totiž z postupu do čtvrtfinále radovali zahraniční hosté!

Vítězství v Polsku završilo české kolo


uveřejneno: 22.03.2019 | autor: Slonina

Ani trojí zastoupení polských kapel v soutěži tentokrát neznamenalo postup zahraniční kapely do dalších bojů! Dokonce i polská porota v Krakowě poslala do čtvrtfinále zástupce české muziky!

Mezinárodní porota hlasovala jednohlasně!


uveřejneno: 15.03.2019 | autor: Slonina

I když to nebylo vůbec jednoduché, zněly nakonec verdikty jednotlivých porotců všech tří klubů v druhém kole téměř jednohlasně! Nečekané! Tři postupující z druhého kola opět reprezentují ČR a PL!

O co vlastně kapely hrají???


uveřejneno: 10.03.2019 | autor: Happy

Většina z kapel, které chtěj letos v Líhni vyhrát moc dobře ví, že se to vyplatí, a ví to i ti, kdo už se v minulosti zúčastnili, vyhráli a ceny si rozdělili.

Začali jsme! A bylo to super!!!


uveřejneno: 08.03.2019 | autor: Slonina

Spoustu poprvé měl start osmnáctého ročníku Líhně! Máme to úspěšně za sebou a jsme moc rádi, že většina těch poprvé byla pozitivních! Doufám, že jste byli v klubech, nebo budete hned příští týden!!!

První kolo bude opravdu mezinárodní!


uveřejneno: 04.03.2019 | autor: Slonina

Máme obvolány a informovány všechny soutěžní kapely, které byly vybrány do prvního kola všech tří klubů a program je tedy zveřejněn! Máte se nač těšit - první kola budou opravdu mezinárodní.

<123456789101112131415161718192021>

© 2019 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis