Ukrajině můžete pomoci doborovolnou prací!


uveřejneno: 20.03.2014 | autor: Slonina

Asi nikoho nenechává v klidu situace nedaleko našich hranic. Pokud patříte mezi ty, kdo chtějí alespoň nějak pomoci - máte první možnost. Staňte se doborovníky ADRA. Více po kliku na horní roller...

Moraváci dominovali ve čtvrtém kole!


uveřejneno: 17.03.2014 | autor: Slonina

Poprvé se v soutěži radovali z postupu v domácích klubech místní kapely. V Ostravě se poprvé zadařilo ostravské partě Staré ženy a postup domácích potvrdili v Barrocku takřka domácí Bratři v triku!

Viking agency a ADRA pro Ukrajinu!


uveřejneno: 14.03.2014 | autor: Administrator

Pořadatelé soutěže Radegast Líheň se dohodli na spolupráci se společností ADRA a společně budou v letošním ročníku materiálně a finančně podporovat obyvatele Zakarpatské Ukrajiny.

Sledujte změny v Programu!


uveřejneno: 12.03.2014 | autor: Slonina

Sledujte změny v sekci Program, protože se občas ještě něco mění. Bohužel některé kapely nám na poslední chvíli hlásí zdravotní, či pracovní komplikace a my se je snažíme obratem nahradit.

Do U6 dnes večer na pivo ZDARMA!


uveřejneno: 07.03.2014 | autor: Slonina

Právě dnes večer se bude lámat polovina základních kol soutěže v klubu U6 v Dolní oblasti Vítkovic. Proto pro vás máme připraveno jistě příjemné překvapení - pivo Radegast Premium ZDARMA!!!

Děkujeme za solidaritu kapel!!!


uveřejneno: 06.03.2014 | autor: Slonina

Obrovská vlna podpory soutěže se vyvalila z řad přihlášených kapel ve chvíli, kdy se na našem face profilu objevila informace, že se jedna z nich nemůže dostavit. Náhradníky ale máme! Děkujeme!

Mediální partneři rozdávají pivo Radegast!


uveřejneno: 05.03.2014 | autor: Slonina

Děkujeme průběžně všem partnerům, kteří soutěž podpořili, tentokrát těm mediálním. Pročtěte si v sekci Partneři, díky komu se dozvíte, kdy a kam zamířit za dobrou muzikou. Někteří ale nabízejí víc!

Návštěvnost soutěže stoupá!


uveřejneno: 04.03.2014 | autor: Slonina

Přestože příjemně stoupá návštěvnost základních kol, domácím se stále nedaří. Druhá kola před početnou návštěvou potěšila hlavní města Praha a Bratislava.

Program uzavřen, všem přihlášeným děkujeme!!!


uveřejneno: 25.02.2014 | autor: Slonina

Definitivně nám potvrdily všechny oslovené skupiny, které byly vybrány odbornou porotou, a my máme poskládán kompletní program základních kol letošního ročníku soutěže! Podívejte se do sekce Program!

První kolo uzavřeno, do druhého nastoupí první zahraniční kapely


uveřejneno: 24.02.2014 | autor: Slonina

První kolo se neslo v moravském duchu, když na sebe narazily převážně moravské kapely. Kolo druhé se už ponese v mezinárodním duchu, když přijedou hned dvě kapely z hlavního města Slovenska.

Soutěž se rozběhla a přináší ovoce!


uveřejneno: 20.02.2014 | autor: Slonina

Třináctý ročník soutěže se naplno rozběhl ve středu v olomouckém klubu Bounty Rock Café. Určitě se na tomto místě nebudeme podrobně věnovat každému kolu, ale to první si to jistě zaslouží...

Za pár hodin začínáme!!!


uveřejneno: 19.02.2014 | autor: Slonina

Už za pár hodin startuje třnáctý ročník soutěže a my věříme, že se už všichni těšíte do Olomouce! Pokud nebudete přikovaní k televizním obrazovkám u hokeje, jste zváni do Bounty rock café!

<123456789101112131415161718192021>

© 2019 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis