Vybrané peníze z Velkého finále vloženy na účet!


uveřejneno: 12.05.2014 | autor: Administrator

Jak jsme předeslali, abychom zamezili jakýmkoliv spekulacím, jak bývá v české kotlině zvykem, zveřejňujeme potvrzení o vkladu peněz, které jsme společně vybrali na letošním Velkém finále.

Podpořili jsme společně ADRA


uveřejneno: 30.04.2014 | autor: Slonina

Poprvé jsme se propojili se společností ADRA a už nyní víme, že toto spojení je správné a těšíme se na další spolupráci. Tentokrát jsme vybírali na výměnné pobyty studentů na Ukrajině a dobrovolníky.

Na finále vyhrávali majitelé Radegast pasů rockera!


uveřejneno: 29.04.2014 | autor: Slonina

Novinkou letošního ročníku soutěže bylo zavedení Radegast pasů rockera. Jejich držitelé sbírali razítka za účast na jednotlivých kolech a hráli o pivo na rok zdarma, či vstupenky na Masters of Rock!

Slepí Křováci vyhráli třináctý ročník Radegast Líhně!


uveřejneno: 29.04.2014 | autor: Slonina

Historicky největší porota s 29ti členy rozhodla v sobotu večer o tom, že ve Velkém finále třináctého ročníku Radegast Líhně zvítězila frýdecko-místecká kapela Slepí Křováci.

Přijeďte na finále busem nebo vlakem!!!


uveřejneno: 24.04.2014 | autor: Slonina

Nechceme Vám radit, ale pokud si chcete dát pivko a věnovat se s námi Velkému finále ve velkém duchu, zanechejte doma dopravní prostředky a spolehněte se na hromadnou dopravu!!!

Proměníme společně Gong v hudební klub!


uveřejneno: 24.04.2014 | autor: Slonina

Už v sobotu proběhne v ostravském Gongu Velké finále Radegast Líhně. Pojďte společně s námi na jeden den proměnit Gong v hudební klub se vším všudy! Vystoupí zde čtyři finalisté, BUTY i AIRFARE!

Rozhodnuto! Finalisté pocházejí ze čtyř krajů ČR!


uveřejneno: 18.04.2014 | autor: Slonina

Jdeme do finále! jmenovitě do Velkého finále soutěže a známe jména všech čtyř finalistů! Byl to obrovský boj a ten největší na finalisty čeká už poslední dubnovou sobotu! Buďte u toho s námi!

Máme osmičku semifinalistů! Od středy se rozhoduje!


uveřejneno: 14.04.2014 | autor: Slonina

Posledních osm skupin bojuje o účast ve Velkém finále! Po minulém týdnu známe osmičku semifinalistů a už ve středu a ve čtvrtek se rozhodne vždy o dvou finalistech! Pojďte do klubů!!!

Patrony soutěže skupiny BUTY a Airfare!


uveřejneno: 07.04.2014 | autor: Slonina

První čtvrtfinále za námi, druhé právě před námi a my přinášíme další příjemné informace z tábora pořadatelů... Patrony soutěže se staly partičky BUTY a Airfare. Těšíme se na ně ve Velkém finále!

Kapely z 2. míst nastupují do čtvrtfinále!


uveřejneno: 06.04.2014 | autor: Slonina

Během víkendu se zkomplikovala situace řady kapel, přesto se většině podařilo vše zdárně vyřešit a uvidíme je v druhém semifinále. Některé však budou nahrazeny kapelami z druhých míst...

Místo Papajoe nastoupí Black Widow


uveřejneno: 04.04.2014 | autor: Slonina

Skupina Papajoe na poslední chvíli musela odvolat svůj dnešní koncert a tak její místo v klubu U6 zastoupí další čtvrtfinalista - frýdecko-místecká parta Black Widow.

L.D.G.C. z Opavy dnes nahradí Gutter Slut!


uveřejneno: 03.04.2014 | autor: Slonina

Hlášení z tábora Radegast Líhně je nepříznivé pro fanoušky havířovských Gutter Slut, naopak příznivá pro L.D.G.C. z Opavy! Havířovští Gutter Slut nemohou nastoupit a opavští z 2. místa tedy postupují!

<123456789101112131415161718192021>

© 2019 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis