Výherci dostávají ceny!


uveřejneno: 17.06.2014 | autor: Slonina

Přesně jak jsme slíbili, odevzdáváme výhercům jejich zasloužené odměny. Nejvěrnější fanynka soutěže, která navštívila nejvíce kol, dostala právě v těchto dnech dva lístky na Masters of rock a tričko!

Podívejte se jak vypadalo Velké finále!


uveřejneno: 30.05.2014 | autor: Slonina

Před několika dny jsme od partnera soutěže - společnosti Soundpoint - obdrželi zpracované video z letošního Velkého finále soutěže Radegast Líheň! Myslíme si, že se moc povedlo! Podívejte se sami!!!

Vybrané peníze z Velkého finále vloženy na účet!


uveřejneno: 12.05.2014 | autor: Administrator

Jak jsme předeslali, abychom zamezili jakýmkoliv spekulacím, jak bývá v české kotlině zvykem, zveřejňujeme potvrzení o vkladu peněz, které jsme společně vybrali na letošním Velkém finále.

Podpořili jsme společně ADRA


uveřejneno: 30.04.2014 | autor: Slonina

Poprvé jsme se propojili se společností ADRA a už nyní víme, že toto spojení je správné a těšíme se na další spolupráci. Tentokrát jsme vybírali na výměnné pobyty studentů na Ukrajině a dobrovolníky.

Na finále vyhrávali majitelé Radegast pasů rockera!


uveřejneno: 29.04.2014 | autor: Slonina

Novinkou letošního ročníku soutěže bylo zavedení Radegast pasů rockera. Jejich držitelé sbírali razítka za účast na jednotlivých kolech a hráli o pivo na rok zdarma, či vstupenky na Masters of Rock!

Slepí Křováci vyhráli třináctý ročník Radegast Líhně!


uveřejneno: 29.04.2014 | autor: Slonina

Historicky největší porota s 29ti členy rozhodla v sobotu večer o tom, že ve Velkém finále třináctého ročníku Radegast Líhně zvítězila frýdecko-místecká kapela Slepí Křováci.

Přijeďte na finále busem nebo vlakem!!!


uveřejneno: 24.04.2014 | autor: Slonina

Nechceme Vám radit, ale pokud si chcete dát pivko a věnovat se s námi Velkému finále ve velkém duchu, zanechejte doma dopravní prostředky a spolehněte se na hromadnou dopravu!!!

Proměníme společně Gong v hudební klub!


uveřejneno: 24.04.2014 | autor: Slonina

Už v sobotu proběhne v ostravském Gongu Velké finále Radegast Líhně. Pojďte společně s námi na jeden den proměnit Gong v hudební klub se vším všudy! Vystoupí zde čtyři finalisté, BUTY i AIRFARE!

Rozhodnuto! Finalisté pocházejí ze čtyř krajů ČR!


uveřejneno: 18.04.2014 | autor: Slonina

Jdeme do finále! jmenovitě do Velkého finále soutěže a známe jména všech čtyř finalistů! Byl to obrovský boj a ten největší na finalisty čeká už poslední dubnovou sobotu! Buďte u toho s námi!

Máme osmičku semifinalistů! Od středy se rozhoduje!


uveřejneno: 14.04.2014 | autor: Slonina

Posledních osm skupin bojuje o účast ve Velkém finále! Po minulém týdnu známe osmičku semifinalistů a už ve středu a ve čtvrtek se rozhodne vždy o dvou finalistech! Pojďte do klubů!!!

Patrony soutěže skupiny BUTY a Airfare!


uveřejneno: 07.04.2014 | autor: Slonina

První čtvrtfinále za námi, druhé právě před námi a my přinášíme další příjemné informace z tábora pořadatelů... Patrony soutěže se staly partičky BUTY a Airfare. Těšíme se na ně ve Velkém finále!

Kapely z 2. míst nastupují do čtvrtfinále!


uveřejneno: 06.04.2014 | autor: Slonina

Během víkendu se zkomplikovala situace řady kapel, přesto se většině podařilo vše zdárně vyřešit a uvidíme je v druhém semifinále. Některé však budou nahrazeny kapelami z druhých míst...

<12345678910111213141516171819202122>

© 2020 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis