Soutěžíme i ve Velkém finále V SOBOTU!


uveřejneno: 21.04.2016 | autor: Slonina

Právě jsme ukončili provoz sekce "Soutěže pro fans", kterou jsme vytvořili pro ty z vás, kdo jsou třeba zdaleka a nemohou osobně fandit v klubech. Ostatní ještě mohou vyhrát ve Velkém finále v sobotu!

Do celé České republiky jsme letos poprvé rozesílali ceny našich partnerů a věříme, že jsme takto potěšili novinkou letošního ročníku soutěže - Soutěžemi pro fans - mnoho z vás. Více o této novince a průběhu soutěží najdete po prokliku na titulní straně webu. Jen pro zajímavost snad ještě stojí za to podotknout, že vás za devět soutěžních kol hledalo správnou odpověď přes 1000 a my za toto číslo a zájem velmi pěkně děkujeme!!! Tímto Soutěže pro fans skončily, ale Radegast Líheň rozhodně NE!!!

Už v sobotu od čtyř odpoledne proběhne v havířovském klubu Stolárna Velké finále soutěže, kde se čtyři nejlepší kapely ze 465-ti přihlášených poperou o hlavní ceny! U toho rozhodně nesmíte chybět a aby jste ani vy - fanoušci - zbytečně nezaháleli, budete mít možnost soutěžit znovu! Máme připravenu řadu atraktivních cen! A jak to bude probíhat? Když si dáte na baru pivo Radegast, dostanete od obsluhy tipovací lístek nazvaný dle jména soutěže PROROcK RADEGASTU. Do něj vepíšete do skončení vystoupení posledního soutěžícího váš tip na celkové pořadí soutěže. Pokud se bude váš tip shodovat s rozhodnutím poroty, budete zařazeni do slosování o hlavní cenu soutěže. A jaká to je???

Správný PROROcK RADEGASTU vyhraje samozřejmě karton piva Radegast Ryze hořká 12 (24ks 0,5l) a také dvě vstupenky na festival s Radegastem neodmyslitelně spjatý - letošní MASTERS OF ROCK!!! Slosujeme i další odpovědi, takže výherců tento večer bude rozhodně hodně!!! Těšte se!!!

© 2019 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis