Slezskoostravský rockfest obohatí Líheň!


uveřejneno: 21.05.2018 | autor: Happy

Dlouholetá vzájemná spolupráce dvou velkých hudebních projektů letos graduje spoluprací na třetí scéně festivalu nazvané Loděnice. Právě tam můžete zamířit za námi, za muzikou a spoustou zábavy!!!

Třetí stage hudebního festivalu Loděnice je tradičně věnovaná mladým a zajímavým hudebním projektům a jako jediná, která se nachází mimo Slezskoostravský hrad (hned u lávky směrem k hradu v centru Ostravy), je přístupná zcela ZDARMA! Tradičně nabízí vyžití pro fanoušky rockové muziky, ale také pro celé rodiny a aktivní lidi, protože mimo hudení vyžití nabízí také spoustu zábavy! Na co se můžete těšit?

Už od jedné hodiny odpolední se můžete těšit na třetí festivalové scéně pod hradem na vystoupení čtyř finalistů letošního ročníku Líhně v pořadí Kuležák (ČR), The Gang (SK), HURROCKAINE (PL), HEAD2DOWN (SK), a také vyhlášení výsledků tohoto ročníku, které proběhne po páté hodině odpolední. Ani tím ale muzikou nekončíme - na stage postupně naběhnou kapely Kapriola, Quattro Buggy a Forrest Jump! Během vystoupení proběhne řada soutěží pro fanoušky Líhně, během kterých rozdáme všechny ceny, které nám ještě od partnerů zbyly - a je toho dost!!! Moderovat letošní ročník soutěže bude (protože jde o soutěž amatérských hudebníků) amatérský moderátor David, který tak projde rockovým křtem už v deseti letech! Sekundovat mu ale samozřejmě bude protřelejší kolega - ředitel soutěže Marek Slonina. Tato scéna SORFestu je ale známá nejen hudbou, ale i zábavou a ani o tu nebude nouze. 

Pro fanoušky je letos připravena řada nafukovacích a jiných atrakcí a to nejen pro děti, ale i pro dospělé. Děti se vyřádí na trampolínách a obří nafukovací klouzačce Titanic, chlapi i dámy (starší 18-ti let!!!) si to zase budou moci rozdat na Kohoutích zápasech, které poskytl partner Líhně i festivalu - pivovar Radegast. V provozu bude i lezecká stěna, půjčovna lodiček, možnost letu vrtulníkem, řada stánků s občerstvením a mnoho dalšího. U Ostravice to prostě 2. června bude žít a věříme, že u toho budete s námi! 

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis