Sedmnáctý ročník Líhně je za dveřmi!


uveřejneno: 27.11.2017 | autor: Happy

Už posedmnácté vypukne v roce 2018 největší středoevropská klubová soutěž hudebníků Líheň a my už pár měsíců pracujeme na tom, aby byla ještě vychytanější, než její zatím poslední ročník.

S celkovým počtem 948 kapel jsme se dostali na samotnou hranici, kdy jsme se museli rozhodnout jak dál... Není to jednoduché - ač máme početnou skupiny odborných porotců - vybrat vždy to nejlepší a poskládat to do soutěžních kol, aby alespoň ta základní ctila stylovou žánrovou jednotu. Přesto si myslíme, že se nám to loni poměrně podařilo a vítěz opravdu stál za to. Skupina Šoulet z Prahy si díky soutěži zahrála na řadě akcí a již nyní má dohodnutý kontrakt na vystoupení na Colours of Ostrava 2018. Ale my bychom rádi pokročili ještě dál... Uspořádali jsme 35 živých koncertů ve čtyřech moravských klubech, s Patronem soutěže Kamilem Střihavkou si to užili na Velkém finále, rozdali spousty cen, a odvedli snad "poměrně dobrou práci." Nicméně se chystá ročník následující a jsme jako každý rok na začátku. Od zajišťování partnerů akce, grantů, cen pro vítěze, přes vyjednávání s kluby a festivaly, až po hromady detailů, kterými vás nebudeme zatěžovat. Nicméně nevzdáváme se a opět chceme pro muzikanty udělat nejvíc, co to jen jde a čeho jsme schopni. 

V brzké době spustíme opět možnost se hlásit a již brzy vyběhneme s podrobnějšími informacemi k dalšímu ročníku... Pokud ale čtete tyto řádku, třeba nám i trochu pomůžete! Víte o někom, komu taky příliš neladí stálé omílání několika interpretů v rádiích, a kdo by chtěl podpořit začínající a snad budoucí hvězdy všech žánrů? Proberte to s ním, nebo nám pošlete jeho kontakt, a pomozte nám ještě vylepšit stávající dobré jméno soutěže Líheň! Budeme vám vděčni nejen my, ale i stovky a tisíce fanoušků a návštěvníků koncertů a zejméně právě hudebníci, pro které už 17 let soutěž pořádáme.

Díky předem a všem, kdo nám i během léta zasílali slova "uznání a chvály" (ač to zní neskromně) moc děkujeme. I díky tomu v tomto nevýdělečném projektu pokračujeme a snad ještě dlouhá léta vytrváme!

Vaši pořádající Vikingové (www.vikingagency.cz) - v sekci Kontakty najdete způsob, jak nás kontaktovat. DÍKY!!!

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis