Rozumíte muzice? Vyhrajte v soutěži PROROcK RADEGASTU!


uveřejneno: 12.04.2016 | autor: Happy

Další speciální soutěží, kterou jsme na letošní ročník připravili pro naše věrné fanoušky a zejména ty, kteří za námi míří do klubů, je soutěž zaměřená na váš hudební vkus! Rozumíte rockové muzice?

Cítíte se být zdatným hudebním znalcem? Jste takovým znalcem, že vám to ostatní závidí a považují vás téměř za hudebního proroka? Pak právě pro vás je tato soutěž jako stvořená! 
A jak to celé probíhá??? 
Za každé objednané pivo Radegast, které si na semifinále nebo Velkém finále dáte, dostanete od obsluhy výčepu jeden tipovací lístek. Počet piv, která za večer snesete a tím pádem ani počet vašich tipů, není omezen. Můžete si tak poslech kapel zpříjemnit tipováním, která kapela by měla postoupit do Velkého finále, nebo v případě Velkého finále řešením zásadní otázky: „Jaké bude přesné pořadí kapel letošního ročníku?“ Podaří se vám tipovat přesné výsledné pořadí kapel tak, jak jej vyřkne v závěrečném verdiktu odborná porota? Není nic snazšího, než to zkusit! Napíšete svůj prorocký tip na tipovací lístek a odevzdáte jej na místě produkčním soutěže. Správné odpovědi pak budou slosovány a vy můžete vyhrát karton plechového piva 0,5l Radegast Ryze hořké 12! A aby bylo Velké finále ještě zajímavější, přidáme na něm hodnotnou „Speciální cenu“!!! Staňte se i vy na jeden večer PROROcKem RADEGASTU a vyhrajte s Radegast Líhní! 
Podmínkou pro zapojení do soutěže je samozřejmě věk nad 18 let a osobní účast při převzetí ceny! Tipovat můžete vždy do konce vystoupení poslední kapely.

© 2019 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis