Rozhodně neusínáme!!!


uveřejneno: 29.04.2016 | autor: Slonina

Přestože soutěž v sobotu vyvrcholila a zdá se, že je pro letošek hotovo, není to tak úplně pravda. Už nyní přinášíme první informace o tom, kde můžete ty nejlepší z letošního ročníku vidět a slyšet!

V těchto dnech, ihned po skončení soutěže, jsme se vrhli na smluvní dohody s našimi partnery, či pořadateli festivalů, a dotahujeme s kapelami konkrétní termíny jejich vystoupení na slíbených akcích. Samozřejmě vás o všem budeme informovat, takže stále sledujte náš FB a tyto stránky! A co je nového konkrétně už v této chvíli?

Vítězná kapela BLANT z Polska už potvrdila svůj zájem vystupit v rámci "soutěže soutěží" JUMP INTO COLOURS, kde se představí v rámci Festivalu v ulicích v Ostravě a bude s vítězi dalších hudebních soutěží válčit o svou účast na Colours of Ostrava o týden později. Jisté je rovněž vystoupení této energické party na festivalu MASTERS OF ROCK ve Vizovicích, či největší pivní akci v regionu RADEGAST DNU v Nošovicích. Termíny a data samozřejmě přineseme později. Také se s kapelou budou moci setkat klienti společnosti PODA už 14.5.2016 v Dolní oblasti Vítkovice, kde proběhne akce Family PODA Fest! S druhou kapelou letošního ročníku - NEEASI z Vysokého Mýta - se pro změnu můžete znovu potkat už brzy na SLEZSKOOSTRAVSKÉM ROCKFESTU! Další akce budou přibývat, proto sledujte a čtěte! A znovu uvidíte ty nejlepší z Radegast Líhně 2016!!!

© 2019 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis