Registrujete změny? Vítáme nové kluby!


uveřejneno: 08.02.2017 | autor: Slonina

Všichni, kdo sledují změny ohledně letošní Líhně, postupně odhalují novinky, které budou letošní ročník provázet. Postupně je odtajníme všechny - nyní ale k otázce: KDE BUDE SOUTĚŽ PROBÍHAT?

Nejtradičnějším klubem soutěže je samozřejmě havířovský Jazz club, kde kdysi "u piva a pokecu s hudebníky" soutěž vznikla a má zde své stálé místo. I letos zde budou probíhat základní, čtvrtfinálová a semifinálová kola v tradičních čtvrtečních večerech. Klubem, který byl prvním "mimoostravským", pak je Bounty Rock Cafe v Olomouci, který také letos bude plnit muzika z Líhně a to zejména ve středy, nicméně výjimečně i v úterky a proto sledujte bedlivě termíny soutěžních koncertů. Pokud se bavíme o tradicích, pak nemůžeme opomenout třinecké Barrocko, kde proběhnou zejména vystoupení kapel tvrdších žánrů - pravidelně ve čtvrtky. Pozor zde na přemístění klubu do nových prostor - nyní sídlí na ulici Konská v Třinci!!!

Úplně novým klubem, kterým se vracíme po letech opět na Stodolní ulici (do její těsné blízkosti), je ostravská téměř legenda - U krokodýlího ocasu. Vítáme jej mezi polupřadateli a věříme, že sem najdou cestu zejména fanoušci těch klidnějších hudebních forem. Klub bude během středečních večerů nabízet velmi těsný kontakt s hudebníky a tak ani jedna nota nezůstane nepovšimnuta. My věříme, že právě útulné a téměř domácí prostředí, umocní zážitek z vystoupení kapel, které sem zamíří. Více se dozvíte na našem FB, kde klub i soutěž představuje sříbrný medailista z roku 2015 - PTAKUSTIK!

Posledním klubem, který se soutěží spolupracuje, je další atraktivní havířovský prostor - STOLÁRNA! A právě sem budete moci zamířit v sobotu 22. dubna, aby jste podpořili své favority v boji o celkové vítězství! Právě zde proběhne VELKÉ FINÁLE soutěže Líheň, na kterém se představí čtyři nejlepší kapely z letošního ročníku a samozřejmě zde vystoupí také Patron soutěže - Kamil Střihavka se skupinou Leaders.

VSTUP NA VŠECHNY KONCERTY JE ZDARMA!

PODPOŘTE "AMATÉRSKÉ HUDEBNÍKY" NA JEJICH CESTĚ VZHŮRU!!!

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis