První kolo bude opravdu mezinárodní!


uveřejneno: 04.03.2019 | autor: Slonina

Máme obvolány a informovány všechny soutěžní kapely, které byly vybrány do prvního kola všech tří klubů a program je tedy zveřejněn! Máte se nač těšit - první kola budou opravdu mezinárodní.

První fáze soutěže je tímto za námi, uzavřeli jsme možnost přihlášek a nyní je na porotě, aby si pozorně všechny kapely poslechla a zhodnotila a rozhodla o tom, koho by ráda viděla v základních kolech. Už ve čtvrtek 7. března v sedm večer se poprvé uvidíme v jednom ze tří spolupořádajících klubů – můžete si vybrat, zda za muzikou zdarma zamíříte do karvinského Hard Cafe, havířovské Stolárny, či až do Boss Garage Pubu v polském Krakowě. Od tohoto týdne pak budou koncerty ve zmíněných klubech pravidelně probíhat, až na výjimky, vždy ve čtvrtky. 

Tento čtvrtek se můžete těšit v havířovské Stolárně na punkrockové kapely ZOSTRA (Ostrava), Víčko (Brno) a Kozičky (Kolín), v karvinském Hard Cafe na grunge a hardrock v podání kapel Hard Balls (Nový Jičín), IRONBOUND (Rybnik, PL), OurAS (Česká Třebová) a v krakowském klubu Boss Garage Pub na hardrockové party Snowblind (Katowice, PL), Eier (Sosnowiec, PL) a Coincidence (Ostrava). 

Další kola odtajníme již brzy!!!

© 2019 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis